Aixam ponownie bezkonkurencyjny

Aixam to lider sprzedaży czterokołowców na świecie i w Polsce. Firma zdobywa uznanie klientów poszukujących trwałego, ekologicznego i bezpiecznego pojazdu dla siebie i swoich dzieci. Wielkie zaufanie do marki i jej bezkonkurencyjność w naszym kraju potwierdza zdobyte drugi raz z rzędu wyróżnienie – „Dobra Marka 2016 – Jakość, Zaufanie, Renoma”.


Światowy lider

 

aixam_coupe_gti_595


Aixam już od ponad 30 lat jest wiodącym, światowym liderem w produkcji pojazdów czterokołowych. Generalny importer marki w Polsce, firma Multimotors, oferuje szerokie portfolio modeli francuskiego producenta, które dzięki swej różnorodności pozwoli każdemu na znalezienie pasującego do jego oczekiwań pojazdu. W ofercie Francuzi posiadają pojazdy napędzane silnikami diesla, benzynowym lub elektrycznym. Do tego należy dodać szeroką gamę dostępnych wersji nadwozia, jak i wyposażenia. Aixam oferuje swemu nabywcy m.in. system ABS, klimatyzację, elektryczne szyby, tylne czujniki parkowania, światła do jazdy dziennej LED, system włączania się świateł awaryjnych podczas nagłego hamowania, kamerę cofania, a także dotykowy panel multimedialny, itp.

 

aixam_tablet_595_01


Własny samochód w wieku 14 lat

 

aixam_coupe_tyl_595


Czy to możliwe, by w wieku 14 lat posiadać i użytkować własny pojazd? Jeśli wybierzemy Aixama to jest to jak najbardziej realne i możliwe. A wszystko za sprawą nowelizacji ze stycznia 2011 r.  ustawy o kierujących pojazdami wprowadzającej m.in. nową kategorię prawa jazdy AM (dawniej karta motorowerowa) uprawniającej do prowadzenia pojazdów z homologacją L6e (pojazdy lekkie do przewozu osób) przez osoby, które ukończyły 14 lat. Ponadto zgodnie z artykułem 88.2 ustawy "Prawo o ruchu drogowym", prawo jazdy kategorii B1 uprawnia do kierowania trójkołowym lub czterokołowym pojazdem samochodowym o masie własnej nie przekraczającej 550 kg, z wyjątkiem motocykla. Szkolenie może rozpocząć osoba, która ukończyła 15 lat i 9 miesięcy.


Bezpieczeństwo to priorytet

 

aixam_wnetrze_595


Wiele osób zadaje sobie pytanie, czy tak małe pojazdy jak Aixam mogą być bezpieczne? Mogą i to równie tak samo jak o wiele większe samochody. Francuska marka od 1988 r. poddaje wszystkie swoje modele próbom zderzeniowym, tzw. crash-testom pomimo, że przepisy tego nie wymagają. W oparciu o przeprowadzane próby zderzeniowe przednie, boczne oraz tylne wprowadzono m. in.: wzmocnione mocowania pasów bezpieczeństwa, dwustopniowe bezpieczne zamki drzwi oraz zbiornik paliwa wykonany z wysokiej wytrzymałości polietylenu. Dodajmy, że firma jako jeden z niewielu producentów czterokołowców, w konstrukcji nadwozia wykorzystuje przestrzenną ramę wykonaną z dużych tłoczonych profili aluminiowych. Przednia i tylna część karoserii wyposażona jest w strefy zgniotu, aby maksymalnie złagodzić skutki zderzenia. W oparciu o elementy wzmacniające konstrukcję nadwozia, wnętrze samochodu wykonano na wzór klatki bezpieczeństwa. W ten sposób zarówno kierowca, jak i pasażerowie mają  zapewnioną optymalną ochronę.  


Ekonomia w cenie

 

aixam_crossline_premium_595


Współpracując z firmami: Kubota (dostawca silników diesel) oraz Lombardin (dostawca silników benzynowych) firma osiągnęła najniższe w swojej klasie zużycie paliwa, zaledwie 2,69 l/100 km oraz najniższą średnią wartość emisji CO2 (o 37% niższą, niż limity przewidziane przez Unię Europejską na rok 2015, ustalone na poziomie 125 g/km dla samochodów osobowych). W ofercie znajdziemy również gamę elektrycznych pojazdów o nazwie eAixam. Uzupełnianie prądu jest bardzo proste. Wystarczy podłączyć wtyczkę do  gniazdka. Maksymalny czas ładowania wynosi 3,5 godziny. Moc pobieranej energii jest równa mocy domowych sprzętów AGD, jak np. czajnika czy żelazka.


Bezkonkurencyjni w swoim segmencie

 

aixam_deska_595


Pojazdy maki Aixam cieszą się niesłabnącą popularnością w Polsce i są bezkonkurencyjne jeśli chodzi o sprzedaż w swoim segmencie. Multimotors, poprzez swoją sieć dealerską obserwuje coraz większe zainteresowanie klientów w naszym kraju pojazdami czterokołowymi, a dowodem zaufania dla francuskiego producenta jest przyznany po raz drugi z rzędu tytuł „Dobra Marka 2016 – Jakość, Zaufanie, Renoma”. Tytuł ten przyznawany jest najbardziej rozwojowym i najlepiej rokującym markom obecnym na polskim rynku. Generalny importer cały czas rozbudowuje sieć sprzedaży marki Aixam, zapraszając wszystkich zainteresowanych współpracą do kontaktu.

 

aixam_city_premium_595Tomasz Popławski

 

 

 


Tagi:
Oceń artykuł:
zobacz ranking »
54%
46%
Copyright © ForumBiznesu.pl 2012-2019 - Design & Engine - portale internetowe - FineCMS.pl
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.