Doświadczenie, profesjonalizm, jakość

Tłocznia Dysków Optycznych BAK (Wrocław) po 30 latach działalności w branży audio-wideo, dziś zajmuje niekwestionowaną, wysoką pozycję na rynku najlepszych producentów płyt cyfrowych oraz opakowań do nich w Polsce. Pozwala to firmie m.in. na pomoc młodym artystom w ich fonograficznym debiucie.

Firma rozpoczynająca swoją działalność w 1986 r. od importu i produkcji kaset VHS dla wydawnictw, w 2006 r. postawiła na produkcję płyt DVHD, CD i DVD. Usługi BAK charakteryzuje najwyższa jakość i pełna kompleksowość. Oprócz tłoczenia dysków, firma projektuje okładki i opakowania z tektury, papieru i tworzyw sztucznych, a także w formie wydawnictwa książkowego. – Wyprodukowanie płyty jako edycji książkowej niesie wymierne korzyści finansowe dla wydawcy, dzięki obowiązującej niższej stawce podatku VAT. Podpowiadamy, jak można zaoszczędzić na wydawnictwie i zaoferować jego atrakcyjniejszą wersję – podkreśla Ryszard Bąk. BAK stawia na jakość i zadowolenie klienta, przy konkurencyjnej cenie. – Obecnie jesteśmy najlepiej zmodernizowaną i zautomatyzowaną firmą tej branży w Polsce. Stosujemy najlepsze technologie, jakie obecnie stosowane są na świecie w druku, składaniu i sklejaniu papierowych i kartonowych opakowań. Posiadamy do dyspozycji drukarki Heidelberg Speedmaster 10-kolorowe. Nadruki wykonane na tak wyspecjalizowanym sprzęcie dają niesamowite możliwości w uzyskaniu doskonałego produktu spełniając wszystkie fantazje graficzne. Stosujemy doskonałej jakości surowce i najnowocześniejsze technologie nanoszenia uszlachetnień lakieru UV w tym również wybiórczo, UV wypukły, UV hybrydowy. Szeroka gama nakładania folii takich jak błyszczące, matowe, softtouch. Wykonujemy tłoczenie na sucho efekt 3D z uszlachetniamy lakierami UV, foliami kolorowymi i metalizowanymi, oraz farbami fluorescencyjnymi. Bardzo zaawansowanie technologicznie nakładamy wszystkie folie na gorąco metodą hot stamping. Wyprodukowane przez nas opakowania, wystawiane na targach branżowych, zawsze przyćmiewają jakością produkty zachodnie – mówi Ryszard Bąk.

 

szanty_cd_484

 

BAK nieprzerwanie odnotowuje stale rosnącą liczbę kontrahentów i klientów, wśród których znajdują się firmy fonograficzne, wydawnictwa, agencje reklamowe, uczelnie, urzędy miast i inne instytucje, dystrybutorzy filmów.

BAK oferuje też swoje usługi w niskich nakładach płyt (500 sztuk), co jest atrakcyjną formą dla małych firm i młodych artystów, którzy potrzebują dobrej jakości wydawnictwa, służącego do celów promocji, jako wersja demo, okolicznościowa, seria limitowana, itp. –  Debiutującym artystom proponujemy tę opcję po kosztach produkcji, chcemy w ten sposób wesprzeć obiecujące talenty. Zwłaszcza korzystają z tej formy młodzi twórcy z kręgu muzyki hip-hopowej. Dodatkowo wspieramy konsultacją z naszym grafikiem, pomocą techniczną, kompleksową kontrolą jakości. Dopłacamy konkretne pieniądze do każdego debiutującego artysty za wydanie jego pierwszej płyty. Traktujemy to jako nasz wkład w rozwój polskiej kultury – zaznacza R. Bąk.


shadowplay_359

 


Zuzanna Pawełczyk

Tagi:
Oceń artykuł:
zobacz ranking »
55%
45%
Copyright © ForumBiznesu.pl 2012-2019 - Design & Engine - portale internetowe - FineCMS.pl
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.