Inwestor, który myśli przyszłościowo

Rozwiązania ekologiczne, wysoki standard, wygodny system płatności. Osiedle Alpha Park w Warszawie proponuje mieszkańcom nowoczesne rozwiązania i atrakcyjne dodatki, które przynoszą oszczędności oraz zwiększają komfort życia mieszkańców.

 
 
Osiedle Alpha Park to inwestycja międzynarodowego dewelopera RED Real Estate Development, realizowana w rejonie ulic Skoroszewskiej i Starodęby w warszawskim Ursusie. Inwestor świadomie postawił na tę lokalizację. Dostrzegł w niej potencjał, który dzisiaj przekonuje osoby poszukujące mieszkania – dobrą infrastrukturę, bliskość terenów zielonych, wygodne połączenia komunikacyjne.

- RED Real Estate Development bardzo szybko zauważył, że Ursus ma wszystkie warunki, aby być najbardziej dynamicznie rozwijającą się nowoczesną dzielnicą, oferującą wysoką jakość życia w Warszawie – mówi Teresa Witkowska, dyrektor sprzedaży osiedla Alpha Park w Warszawie. – Dzisiaj Ursus jest inny niż jeszcze 10 lat temu i wciąż się zmienia. Stał się synonimem prężnego rozwoju oraz miejscem modnym z punktu widzenia rodzin i osób planujących przyszłość - dodaje.
 
 

Ekologia w kieszeni

Pierwszą inwestycją RED Real Estate Development w Ursusie, było osiedle Alpha, w ramach którego powstało 450 mieszkań. Wszystkie zostały sprzedane. Duży sukces odniósł kolejny projekt dewelopera – osiedle Alpha Park. Trwają ostatnie prace nad 90 lokalami, których wyróżnikiem są rozwiązania ekologiczne.

 

- Cena i lokalizacja wciąż pozostają kluczowe dla osób kupujących mieszkanie. Jednak klienci coraz częściej patrzą na dodatkowe atuty inwestycji. Myślą o oszczędnościach i patrzą w przyszłość. Dlatego na osiedlu Alpha Park proponujemy oszczędne rozwiązania ekologiczne – mówi Teresa Witkowska. - Klienci coraz częściej o pytają o takie udogodnienia i bardzo pozytywnie na nie reagują. To dla nich interesujący dodatek, który przekonuje ich do inwestycji – dodaje.

 

red_real_estate_-foto_4096_01

 

 

Deszczówką w zieleń

Ciekawym rozwiązaniem na osiedlu Alpha Park będzie zbieranie wody deszczowej, a następnie jej wykorzystanie. Zgromadzona „deszczówka” posłuży do nawadniania terenów zielonych. Zminimalizować koszty pozwoli również oświetlenie LED oraz czujniki ruchu na klatkach schodowych. Dodatkowo na osiedlu Alpha Park deweloper zainstalował wentylację hybrydową budynków oraz panele fotowoltaiczne.

 

- Instalacja opiera się na liczniku dwukierunkowym, który zlicza energię elektryczną wyprodukowaną przez panele słoneczne oraz energię pobraną z sieci. W praktyce, kiedy korzystamy z „tradycyjnego” prądu, płacimy standardową stawkę ustaloną przez dostawcę. Kiedy jednak używamy energii słonecznej, licznik „kręci się” w drugą stronę – dwa i pół razy szybciej, niż przy tradycyjnym naliczaniu – tłumaczy Teresa Witkowska. W takiej sytuacji mieszkańcy zaoszczędzą na każdej kilowatogodzinie 2,5 razy, co przełoży się na niższy czynsz.
 
 

Jakość rośnie w siłę 

 

Wyróżnikiem osiedla Alpha Park jest Standard RED Plus, czyli wysoki standard realizacji inwestycji - począwszy od przygotowania projektu, poprzez budowę, kończąc na przekazaniu komfortowych i funkcjonalnych mieszkań w ręce klientów.

 

- Coraz więcej osób decyduje się na ofertę mieszkań z wykończeniem. Takie rozwiązanie to oszczędność czasu, a także pieniędzy. Klient nie szuka materiałów i wykonawców na własną rękę, tylko zdaje się na naszych zaufanych partnerów. Dzięki temu ma gwarancję wysokiego standardu wykończenia – mówi Teresa Witkowska.

 

Oferta wykończenia obejmuje: podłogi we wszystkich pomieszczeniach, parapety wewnętrzne, malowanie ścian na kolor biały, glazurę i terakotę w łazience, armatury w łazienkach, drzwi wewnętrzne. – Dostrzegamy, że klienci mają różne wymagania, dlatego na osiedlu Alpha Park dajemy możliwość wyboru mieszkania w standardzie deweloperskim – dodaje Teresa Witkowska.
 
Wygodna płatność
 

 

Deweloper RED Real Estate Development udowadnia, że wysoki standard i wygodna lokalizacja nie muszą wykluczać atrakcyjnej ceny. - Nasi klienci mogą liczyć na atrakcyjne ceny mieszkań z wykończeniem, które rozpoczynają się od 6790 zł/mkw. To zdecydowanie mniej niż średnia cena mieszkań w Warszawie, która w IV kwartale 2015 roku wynosiła 7789 zł/mkw. – mówi Teresa Witkowska.

 

Dodatkowo klienci Alpha Park mogą skorzystać z wygodnego i bezpiecznego systemu płatności 10/90. Na etapie budowy klienci wpłacają tylko niewielką część wartości mieszkania – 10%. Większą część kwoty (90%) uzupełniają dopiero wtedy, gdy inwestycja jest gotowa.

Nowy rozdział

Atrakcyjne ceny, wysoka jakość i rozwiązania ekologiczne przemówiły do mieszkańców Warszawy. W pierwszym etapie osiedla Alpha Park pozostały jedynie cztery mieszkania w najatrakcyjniejszych metrażach (około 52 mkw.). - Jesteśmy przekonani, że równie dużym zainteresowanie będą się cieszyć mieszkania drugiego etapu – mówi Teresa Witkowska.

 

W budynku B powstanie 87 mieszkań o powierzchni od 32 do 80 mkw., w tym najpopularniejsze 48-metrowe, trzypokojowe lokale. Cecha charakterystyczna inwestycji to przestronne balkony, tarasy, ogródki i loggie. Klienci mogą wybrać mieszkanie z osobną kuchnią, a także dokupić miejsce postojowe w podziemnym garażu oraz komórkę lokatorską. Nowością będą łazienki z oknami.

Osiedle Alpha

Kompleksowe osiedle w warszawskim Ursusie. Charakteryzuje się przemyślaną architekturą zewnętrzna i jednolitym stylem zabudowy. Inwestycję prowadzi firma RED Real Estate Development, która na polskim rynku działa od 10 lat. Budowa osiedla Alpha rozpoczęła się w 2007 roku. Dotychczas zrealizowano trzy etapy – w sumie 450 mieszkań. W czerwcu 2014 roku rozpoczęła się budowa kolejnej inwestycji – osiedla Alpha Park. W trzech budynkach powstaje 270 mieszkań, a pierwsze z nich zostaną oddane do użytku w I kwartale 2016 roku. Osiedle jest zamknięte, monitorowane i chronione. Do dyspozycji jest podziemny parking, wspólne patia oraz plac zabaw.

 

W marcu 2016 roku rozpocznie się realizacja II etapu osiedla Alpha Park. W nowej części znajdzie się 87 mieszkań. Klienci mogą wybierać w lokalach 1-2-3-4 pokojowych. Do największych deweloper oferuje komórkę lokatorską w cenie. Nowością są między innymi łazienki z oknami. Do każdego mieszkania przynależą przestronne balkony, tarasy, ogródki lub loggie. Nowy etap zostanie wzbogacony o rozwiązania przyjazne dla środowiska naturalnego, które przyczynią się do obniżenia kosztów eksploatacji części wspólnych.

Tagi: Polska
Oceń artykuł:
zobacz ranking »
51%
49%
Copyright © ForumBiznesu.pl 2012-2019 - Design & Engine - portale internetowe - FineCMS.pl
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.