POLSKI PRODUCENT NIEZAWODNYCH USZCZELNIEŃ I WYROBÓW GUMOWYCH JAKOŚCIOWO WYGRYWAJACYCH NA RYNKACH KRAJOWYCH I ZAGRANICZNYCH

Firma Revo Seals Sp. z o.o. ze Środy Śląskiej to producent technicznych uszczelnień i wyrobów gumowych. Spółka działa na rynku od ponad 60-ciu lat. Wcześniej  firma funkcjonowała jako INCO VERITAS ZPUT i później INCO USZCZELNIENIA Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo z tak długimi tradycjami zyskało ogromne uznanie na rynku, zarówno polskim jak też euroazjatyckim. Firma została wyróżniona prestiżowym tytułem LAUREATA QI 2014, 2015 i 2016 w kategorii QI Product –„Najwyższa jakość: Uszczelnienia i wyroby gumowe”. Nagroda została przyznana przez Kapitułę Programu Najwyższa Jakość Quality International funkcjonującą pod patronatem Polskiego Komitetu Normalizacyjnego, Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości oraz Katedry Zarządzania Jakością Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie. Nagroda wręczana jest w ramach Europejskiego Forum Jakości na Gali Finałowej Programu Najwyższa Jakość Quality International.


W świetle obowiązujących wymagań rynku oraz dla kompleksowego zarządzania, osiągania wyznaczonych celów i określonej misji / wizji wdrożono Zintegrowany System Zarządzania wg wymagań norm ISO 9001 i ISO 14001. W 1999 roku zakład uzyskał certyfikat Systemu Zarządzania Jakością, a w 2002 roku certyfikat Systemu Zarządzania Środowiskiem.

Wysokiej jakości wyroby wytwarzane są w warunkach ciągle doskonalonego Systemu Zarządzania oraz implementacji założeń metodologii KAIZEN. Jakość i niezawodność  wyrobów Revo Seals potwierdza również uzyskanie Natowskiego Kodu Gospodarki Narodowej NCAGE oraz spełnienie wymagań dyrektyw unijnych. Spełniamy to również poprzez wprowadzanie nadzorowanych i dopuszczonych do obrotu wyrobów na rynek według wymagań systemu REACH oraz wymagań ROHS.

Zgodność wyrobów firma potwierdza  w dokumentach jakościowych:
->zgodnie z wymaganiami normy PN -EN 10204 takich jak:
- deklaracje zgodności z zamówieniem (rodzaj 2.1),
- atesty materiałowe (rodzaj 2.2),
- świadectwa odbioru wyrobu z załączonymi wynikami badań własnych i/lub niezależnych laboratoriów (rodzaj 3.1, 3.2)
->według normy ISO/IEC 17050-1 ; w ocenie zgodności - deklaracja zgodności.
 
Zakład od wielu lat, w wyniku funkcjonowania na globalnym rynku, jest firmą produkującą średnie i krótkie serie wyrobów, z wszelkimi pozytywnymi i negatywnymi tego skutkami. Wykorzystujemy dobrą pozycję  REVO  na rynku budowaną przez lata i utrzymującą się na rynku dobrą markę dla wyrobów standardowych i nietypowych. Wielu klientów jest przywiązanych do marki i akceptuje nawet wyższe ceny w porównaniu z drobnymi dostawcami.

Produkty, ze względu na wyspecyfikowane wymagania materiałowe znajdują zastosowanie w obszarach wymagających wyrobów przeznaczonych do nietypowych zastosowań uzgodnionych z klientem. Oferujemy techniczne uszczelnienia i wyroby gumowe dla przemysłu maszynowego, hydrauliki, pneumatyki, środków transportu, hutnictwa, górnictwa, rolnictwa, motoryzacji, armatury sanitarnej, AGD i innych dziedzin.


4_758_01

Oferta handlowa naszej firmy zawiera kilkadziesiąt różnych typów wyrobów, podzielonych ze względu na ich zastosowanie. Zasadnicza grupę produkcji technicznych uszczelnień i wyrobów gumowych stanowią:
- pierścienie o przekroju kołowym i prostokątnym,
- uszczelnienia zgarniające,
- pierścienie wargowe,
- uszczelnienia tkaninowo -gumowe,
- pierścienie uszczelniające wałki obrotowe,
- pierścienie oporowe,
- zespoły uszczelniająco-prowadzące,
- uszczelnienia z tworzyw sztucznych,
- wyroby formowe,
- uszczelnienia czołowe,
- uszczelnienia podkładkowe,
- zestawy naprawcze – fantomy.

Firma specjalizuje się w produkcji mieszanek gumowych pod wykonawstwo wyrobów na potrzeby własne i sprzedażowe. Specjalizacja mieszanek obejmuje sześć grup rodzajowych, podzielonych ze względu na zastosowanie wyrobów :
- mieszanki na uszczelnienia i membrany stosowane w urządzeniach gazowych i osprzęcie instalacji gazowej,
- do produkcji uszczelnień stosowanych w hamulcach i sprzęgłach,
- do produkcji pierścieni uszczelniających wałki obrotowe,
- mieszanki specjalne do produkcji wyrobów do specjalistycznych zastosowań,
- ogólnego zastosowania do produkcji wyrobów wg zastosowania obowiązujących norm,
- licencyjne do produkcji wyrobów o wymaganiach uzgodnionych z klientem.

Wyspecyfikowane wymagania mieszanek pozwalają na pracę naszych wyrobów  w różnych warunkach i w odpowiednich mediach. Niektóre rodzaje mieszanek  posiadają dodatkowe, wymagane przepisami nadrzędnymi, zatwierdzenia poparte odpowiednimi atestami oraz deklaracjami zgodności wg wymagań unijnych/ nadrzędnych.

Dla produkowanych mieszanek wykonujemy badania m.in.: twardości, wytrzymałości przy zerwaniu, wydłużenia względnego przy zerwaniu. Dla niektórych rodzajów mieszanek, w ramach badań podstawowych, wykonujemy również badanie modułu naprężenia przy określonym wydłużeniu. Po uzgodnieniu z klientami możemy przeprowadzić też badania dodatkowe/pełne.

 

W szerokim asortymencie i zastosowania produkujemy również wyroby z tworzyw sztucznych.


3_1024_01

 

Współpracujemy z Klientami według poniższej zasady:

1. Na podstawie złożonego zapytania ofertowego gromadzimy/analizujemy potrzeby Klienta oraz uzupełniamy istotne informacje

2. Na podstawie wymagań Klienta analizujemy/adaptujemy przekazane dane techniczne (np. rysunki konstrukcyjne ) lub opracowujemy własne

3. Przedstawiamy oferty zawierające informacje dotyczące warunków współpracy i terminu realizacji zamówienia

4. Po zatwierdzeniu oferty przedstawiamy harmonogram wdrożenia.

5. Wykonujemy i dostarczamy do Klienta wyroby próbne/ prototypowe.

6. Oczekujemy/ wymagamy zatwierdzenia przez Klienta serii informacyjnej – próbnej

7. Realizujemy wyroby w oparciu o wcześniej ustalone warunki uruchomienia produkcji seryjnej i je dostarczamy.

Firma oferuje usługi w zakresie :
- projektowania uszczelnień i węzłów uszczelniających,
- konsultacji w doborze materiału uszczelniającego i uszczelnień przy konstruowaniu lub modernizowaniu węzłów uszczelniających,
- doradztwa technicznego dla klientów na temat zastosowań i właściwości uszczelnień i wyrobów gumowych,
- oprzyrządowania produkcyjnego wykonywanego we własnej narzędziowni lub zlecanego do realizacji w wysoko- wyspecjalizowanych narzędziowniach.

Zaostrzona, drapieżna konkurencja i presja cenowa wywierana przez producentów wymaga od nas zapewnienia klientom wyrobów bez żadnych zastrzeżeń (zero wad), o wysokiej jakości, efektownym wyglądzie, nawet jeśli nie ma on wpływu na walory użytkowe wyrobu.

Uzyskanie dobrego efektu zaprojektowanego uszczelnienia gwarantuje odpowiednio przeanalizowa konstrukcja węzła uszczelniające  i rodzaj zastosowanego materiału uwzględniającego środowisko pracy wyrobu, dobór optymalnego medium. Poprzez zaplecze konstrukcyjno-badawcze REVO SEALS Sp. z o.o. zapewnia badania mieszanek i wyrobów. Wyniki badań porównywalne są w wymaganiami norm polskich i zagranicznych, tj. PN,DIN, ASTM, ISO, GOST oraz indywidualnymi wymaganiami klienta. Postępowanie takie pozwala już w fazie projektowania wykryć i skorygować rozbieżności uzyskanych parametrów tak, aby w momencie uruchomienia produkcji seryjnej uszczelnienia spełniały wszystkie wymagania klienta. Firma prowadzi badania własne wyrobów, jak również w niezależnych instytucjach badawczych w celu sprawdzenia słuszności założeń technicznych i uzyskania wymaganej walidacji wyrobu.


2_178

Głównym celem naszego zakładu jest wytwarzanie wyrobów o jakości, która spełni ciągle rosnące wymagania i oczekiwania klientów, tak obecnych jak i przyszłych, zapewni im  satysfakcję ze współpracy, a jednocześnie zapewni wyroby i właściwościach życzliwych dla środowiska naturalnego.

Na bieżąco śledzimy rynek pod kątem doboru optymalnej strategii produkcji i sprzedaży. Wykorzystujemy dotychczasowe osiągnięcia firmy. Kontynuujemy twardą walkę, między innymi o utrzymanie dobrej pozycji wśród producentów uszczelnień technicznych. Uważamy, że na rynku polskim i globalnym jest miejsce dla wyrobów polskiego projektanta, producenta i handlowca uszczelnień firmy REVO SEALS Sp. z o.o.

 

logo_448

Tagi: Polska,Świat
Oceń artykuł:
zobacz ranking »
51%
49%
Autor
Zaloguj się i komentuj pod swoim nickiem, jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
Treść
Obrazek
Podaj kod
 
Copyright © ForumBiznesu.pl 2012-2019 - Design & Engine - portale internetowe - FineCMS.pl
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.