INITIALE - marka nieustannej innowacji

Siłą wprowadzonego na rynek, dobrze zaprojektowanego brandu jest to, że nie ogranicza się on do jednego, nawet najbardziej udanego produktu, tylko nieustannie dąży do rozwoju i wdrażania kolejnych innowacji.

 

Firma MAG Polska Sp. z o.o., wyróżniona w programie „Dobra Marka 2016 – Jakość, Zaufanie, Renoma” w kategorii Odkrycie Roku za markę INITIALE, realizuje swój pomysł obecności na rynku, traktując innowacje jako podstawowy kierunek działania.

    Wiodące produkty z grupy INITIALE – seria wyrobów pielęgnacyjnych do twarzy, oparta została na koncepcji Professional Home Spa, czyli adaptacji receptur stosowanych do niedawna wyłącznie w ekskluzywnych salonach SPA, do postaci pozwalającej na samodzielne wykonywanie zabiegów w domu. Tak powstały najbardziej znane z tej grupy maski peel-off, a także naturalne pudry do kąpieli, peelingi i kosmetyki na bazie alg morskich.


mag_polska_produkty_3_1417

Całkowicie naturalna postać preparatów INITIALE stała się gruntem do dalszych badań, mających na celu zadbanie nie tylko o piękno, ale także o zdrowie człowieka. W efekcie współpracy z firmą ProBiotics Polska w październiku br. na rynku pojawi się seria produktów INITIALE PROBIOTICA. Wzbogacenie dotychczasowych receptur aktywnych elementami probiotycznymi pozwoliło na stworzenie innowacyjnych kosmetyków, będących odpowiedzią na szereg trudnych, różnorodnych potrzeb ludzkiego ciała. Pilotażowa seria wyrobów ma podlegać rozwojowi, a współpraca MAG Polska z czołowym ekspertem w dziedzinie zastosowania pożytecznych mikroorganizmów – firmą ProBiotics to z pewnością nowy wymiar innowacji w branży.

    Jednocześnie w laboratoriach badawczych dobiegają końca prace nad tworzoną przez twórców marki INITIALE serią kosmetyków, wykorzystujących w pełni nietoksyczną i biodegradowalną celulozę. Projekt ten realizowany jest przez zawiązaną przez MAG Polska oraz Lubelski Park Naukowo-Technologiczny, spółkę Nature Line. Efektem synergii doświadczenia MAG Polska i potencjału badawczego jednostek naukowych będą produkty zupełnie nowe, nieobecne jeszcze na naszym rynku.

    Wieloletnie doświadczenie MAG Polska zostało również dostrzeżone i spotkało się z zaufaniem właścicieli francuskiego brandu Lorigine. Marka ta została stworzona z myślą o wymagających, nowoczesnych kobietach, które poszukują połączenia innowacji technologicznych oraz dobroczynnego działania naturalnych składników z efektem zmysłowego makijażu. Naturalne składniki i ich pielęgnacyjne właściwości najrzadziej wykorzystywane są w kosmetykach przeznaczonych do makijażu, dlatego aby zmienić ten trend twórcy marki INITIALE chętnie podjęli współpracę.

 

Marek Płóciennik

Tagi:
Oceń artykuł:
zobacz ranking »
51%
49%
Copyright © ForumBiznesu.pl 2012-2019 - Design & Engine - portale internetowe - FineCMS.pl
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.