Najwyższa Jakość Quality International dla Agram!

Agram S.A., znany polski producent mrożonek warzywnych i owocowych z Lublina, to w 100 proc. polska firma handlowo-produkcyjna o ponad 50-letnich tradycjach. To tu, we wschodniej części Polski, na żyznych glebach Lubelszczyzny rolnicy zbierają czyste ekologicznie płody rolne stanowiące surowiec dla dwóch zakładów chłodniczych.

Agram po raz kolejny znalazł się w gronie Laureatów Ogólnopolskiego Programu Najwyższa Jakość Quality International, zdobywając Złote Godło QI 2017 za mieszanki warzywne: Mieszankę Lubelską, Warzywa Farmerskie, Warzywa na patelnię z kukurydzą oraz Warzywa z fasolą czerwoną. To już czwarte godło QI dla Agramu!


3d_mieszanka_lubelska_1742

 

warz_pat_farmerskie_1600

 

3d_warz-pat-kukurydz_1742

 

3d_warz-pat-fas-czerw_1493

 

Niekwestionowana najwyższa jakość oferowanych przez Agram produktów to efekt zarówno doskonałych poszczególnych składników mieszanek warzywnych, jak i wdrożony system regularnej kontroli Zakładowego Dział Kontroli Jakości wyrobów gotowych. Analiz jakościowych dokonują także zewnętrzne akredytowane laboratoria, zgodnie z wewnętrznym Harmonogramem Kontroli i Badań wdrożonym w spółce Agram.


wiosenny_bukiet_warz_1600

 

3d_zupa_jarzynowa_premium_1742

 

Mieszanki produkowane są nie tylko zgodnie z wewnętrznymi procedurami, ale także instrukcjami systemów HACCP i ISO 22000 oraz standardami IFS i BRC, których poprawna realizacja jest corocznie sprawdzana poprzez liczne wewnętrzne i zewnętrzne audyty. Firma posiada Certyfikat Codex Alimentarius, Certyfikat koszerności, Certyfikat Produkcji Ekologicznej oraz Certyfikat GOST (certyfikat zgodności z normami i wymogami Federacji Rosyjskiej), które jednoznacznie świadczą o tym, że Agram stawia przede wszystkim na jakość swoich produktów.


3d_marchew-groszek_1742

 
Partnerzy handlowi spółki mogą liczyć na szeroką ofertę owoców i warzyw, dowolność formy konfekcjonowania (od pojedynczych paczek po kilkusetkilogramowe opakowania), możliwość realizowania zamówień specjalnych, a przede wszystkim na elastyczne i indywidualne podejście do każdego kontrahenta.

 

3d_truskawki_1742

 

Polskie produkty z logo Agram docierają do różnych zakątków świata. Producent jest pewnym partnerem zarówno dla dużych jak i małych odbiorców. Chłodnie Agram są w stanie przerobić i przechować do 30 tysięcy ton mrożonek.

AGRAM S.A. to:  
- bogactwo oferty - ponad 30 asortymentów mrożonych owoców i warzyw
- najwyższa jakość oferowanych produktów
- duże moce chłodnicze i zdolności przechowalnicze
- dowolność  konfekcjonowania (od opakowań jednostkowych po kilkusetkilogramowe opakowania zbiorcze)
- realizacje nietypowych zamówień
- elastyczne i indywidualne podejście do każdego kontrahenta


3d_mieszanka_chinska_1742

 

3d_ukrainski_1742

 

Atuty AGRAM S.A.:
- wdrożony system HACCP oraz standardy BRC i IFS
- certyfikat koszerności
- nowoczesny system produkcji zaakceptowany przez odbiorców z całej UE
- bezpośredni dostęp do ekologicznych surowców
- lokalizacja w odległości 100 km od wschodniej granicy z UE
 
Agram jest zdobywcą licznych nagród związanych nie tylko z samymi produktami, ale także ze sposobem prowadzenia biznesu. Do najważniejszych i najbardziej znaczących należą między innymi: tytuł Ambasadora Województwa Lubelskiego, certyfikat Marka Lubelskie, tytuł Lubelskiego Orła Biznesu, wyróżnienie w kategorii Eksporter i Promotor regionu za granicą w konkursie Excellence w Biznesie, tytuł Solidny Pracodawca Ziemi Lubelskiej oraz Nagroda Gospodarcza Prezydenta Miasta Lublina w kategorii Obecność na Rynku Globalnym.


Zuzanna Pawełczyk

Tagi:
Oceń artykuł:
zobacz ranking »
53%
47%
Copyright © ForumBiznesu.pl 2012-2019 - Design & Engine - portale internetowe - FineCMS.pl
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.