Wyhoduj swojego smoka!

Każdy z nich ma troje oczu, zestaw dwóch płetw, które działają jak skrzela, a także umożliwiają im pływanie w wodzie. A ich hodowla zapewnia dzieciom wspaniałą rozrywkę, połączoną z nauką anatomii, biologii, a nawet historii i geografii.
Mowa o zestawach hodowlanych Aqua Dragons, które są odkryciem sezonu.Domowa hodowla smoków

Aqua Dragons to tak naprawdę żywe gatunki wodne z rodziny skorupiaków. Ich jaja mają naturalną zdolność pozostawania w stanie hibernacji przez długi czas (cryptobiosis), dzięki temu mogą się obudzić po wielu latach. Zwierzątka te pochodzą z czasów prehistorycznych, żyły w morzach i słonych jeziorach na Ziemi przez miliony lat. Dzięki swoim niezwykłym właściwościom (hibernacja oraz sposób reprodukcji) przetrwały do dzisiaj.  Badania wykazały, że ich jaja są bardzo odporne – przechowywane w szczelnie zamkniętych pojemnikach przez okres do 20 lat zachowywały swoje zdolności – wylęgały się na skutek kontaktu z wodą.


aquadragons_dm_1200

 

Po wykluciu z jaja każdy Aqua Dragon ma troje oczu oraz zestaw dwóch płetw. Urośnie do ok. 2 cm, a jego średnia długość życia to dwa miesiące.  Osobniki męskie posiadają na głowie grzywę, natomiast samice są dłuższe i można je odróżnić dzięki  znajdującym się na ich plecach woreczkom z jajeczkami.
Po około 4 tygodniach dorosłe smoki rozmnażają się – samice składają jaja, które opadają na dno akwarium. Jeżeli dziecko otoczy je właściwą opieką  (regularnie  karmi oraz napowietrza im wodę), będą się rozmnażać. W ten sposób  można miesiącami cieszyć się kolejnymi pokoleniami smoków.

aqua_2_300

Cykl życia Aqua Dragons

 

Nauka i zabawa

Hodowla wodnych smoków to fascynująca przygoda, nie tylko dla najmłodszych. Można zaobserwować ich sposób jedzenia, pływania oraz jak się rozmnażają. To ogromne spectrum postępowania i zachowań, które może pomóc w zrozumieniu cyklu życia i  zależności pomiędzy otoczeniem, a zwierzęciem. Uczy odpowiedzialności, troski o żyjącą istotę i systematyczności. Hodowla ta stanowi również świetną alternatywę wobec posiadania psa, kota lub innych zwierząt domowych.
Aqua Dragons są to zestawy hodowlane dla dzieci od 6 roku życia. W każdym znajdują się dwie saszetki (jedna z jajami w stanie hibernacji, druga z pokarmem) oraz akwarium. Do wyboru jest kilka zestawów różniących się wielkością i akcesoriami: z kolorowymi dekoracjami, w kształcie ogromnych jajek dinozaura, z lampkami LED lub bez. Do każdego produktu jest dołączona szczegółowa instrukcja.

Aqua Dragons w kosmosie

Nowością w ofercie Aqua Dragons są zestawy z jajami smoków, które odbyły podróż kosmiczną i wróciły na Ziemię. Nowa linia nosi nazwę Aqua Dragons w kosmosie (In Space). Podróż smoków trwała 2,5 godziny, jaja zostały umieszczone w specjalnej kapsule unoszonej przez balon wypełniony helem. W zestawie kolekcjonerskim znajduje się certyfikat autentyczności, który potwierdza, iż  znajdujące się w zestawie jaja odbyły kosmiczną podróż.


6002-6003_ads-gitd_5216

 

Lot Aqua Dragons był rejestrowany, można go zobaczyć w  kanale YouTube:

https://www.youtube.com/watch?v=9xFN2KEUb90&t=1s.

W 2013 roku linia produktów Aqua Dragons zdobyła trzy nagrody branżowe: najlepsza nowa zabawka roku 2013 od brytyjskiego stowarzyszenia zabawek i hobbystów The Top Toy of the Year magazynu Creative Child oraz zabawka Tillywig Sterling Fun roku 2015. W 2014 roku Aqua Dragons otrzymały nagrodę Tillywig Brain Child. Od swojej premiery marka osiągnęła sprzedaż ponad miliona sztuk na całym świecie. Od 2017 roku produkt jest dostępny w Polsce, jego wyłącznym dystrybutorem  jest firma Gonzo Toys.

Aqua Dragons otrzymały również  wyróżnienia w Polsce: m.in. tytuł Zabawka Roku 2017 Nagroda Dzieci oraz ostatnio Dobra Marka 2017/2018 – Jakość, Zaufanie, Renoma, przyznany w dziewiątej edycji plebiscytu najpopularniejszych produktów i usług w kraju.

Kazooloo Smoki i Roboty


Gonzo Toys szuka nowych marek, jedynych i niepowtarzalnych, a zarazem idzie z duchem czasu i trendami. Na początku br. wprowadziła na nasz rynek jedyną w Polsce grę z użyciem rozszerzonej rzeczywistości Kazooloo Smoki i Roboty. 


str_54_gra_z_przyjaciolmi_3189

 

Łączy ona tradycyjną zabawę z nowoczesną technologią. W przeciwieństwie do większości gier mobilnych dostępnych na rynku wymaga od gracza ciągłego poruszania się po planszy, aby uniknąć strzałów wrogów.   
Gonzo Toys jest wyłącznym dystrybutorem tej gry w Polsce.

Więcej o produktach Aqua Dragons oraz Kazooloo znajdziemy na:

 www.gonzotoys.pl

https://web.facebook.com/gonzotoys/

https://web.facebook.com/Kazooloo-Game-Polska-160657544559737/

---------------------------
sam_2276_2592Gonzo Toys to młoda i dynamiczna, rodzinna firma, która działa na rynku od 2013 roku.
Od początku  jej celem jest wyszukiwanie najwyższej jakości oryginalnych i niepowtarzalnych zabawek uznanych na świecie firm oraz ich dystrybucja w naszym kraju.
Od 2015 roku w ofercie znajdują się produkty firm hiszpańskich, takich jak MOLTO oraz World Alive (Aqua Dragons), a w 2017 roku rozpoczęła dystrybucję izraelskich gier z rozszerzoną rzeczywistością Kazooloo.
Właścicielem firmy jest Adam Szurek, Dyrektorem Handlowym Anna Wittig, a Dyrektorami Regionalnymi Dariusz Drewnowski oraz Marcin Gacewicz. Zespół uzupełnia specjalista od social mediów Joanna Dobrosz.


Firma ma swoją siedzibę w centralnej Wielkopolsce 60 km od Poznania, w miejscowości Słupca (zjazd z autostrady A2).


Oceń artykuł:
zobacz ranking »
50%
50%
Copyright © ForumBiznesu.pl 2012-2019 - Design & Engine - portale internetowe - FineCMS.pl
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.