Więcej przyjemności z picia kawy w pracy

      light_605

 

Tradycja gwarantuje jakość

 

100 miliardów dolarów. Właśnie na tyle szacuje się wartość handlu kawą na świecie. W Polsce w przeciągu ostatnich 10 lat konsumpcja kawy wzrosła o 80%, a na głowę jednego Europejczyka przypada rocznie aż 160 litrów. Dużo, prawda? Od wielu lat aromatyczny świat kawy zgłębia firma Dallmayr. W ciągu sekundy na świecie wypija się 250 filiżanek ich specjałów. Przedsiębiorstwo jest świadome, że każda kawa jest inna, dlatego też od początku swojej działalności szanuje każdą jej odmianę.

Poszukiwania idealnych mieszanek kaw rozpoczęły się około 90 lat temu, gdy ówczesny współwłaściciel firmy Konrad Werner Wille, będący zarazem pierwszym ekspertem Dallmayr w tej dziedzinie, utworzył dział zajmujący się wyłącznie tym surowcem. Młody specjalista sam kupował ziarna, nadzorował maszynę do ich wypalania i organizował sprzedaż. Podróżując przez kraje Afryki Wschodniej szukał najlepszych odmian kawy Arabica, z której ziaren skomponował markę Prodomo. Produkt szybko zachwycił bawarskich miłośników czarnego naparu, którego receptura i profil smaku pozostały niezmienne do dnia dzisiejszego. Jako palarnia Dallmayr jest największym podmiotem kupującym oryginalne odmiany podchodzące z Etiopii. Kawę uprawia się małych farmach, na których nie używa się pestycydów – naturalne nawozy w zupełności wystarczają. W tym roku doceniono firmę Dallmayr, przyznając jej miano „Dobrej Marki 2018”. Wyróżnienie to przyznawane jest najbardziej rozwojowym i rozpoznawalnym markom obecnym na polskim rynku.


Wszystko, co najlepsze. Od 1700 roku

 

Historia Dallmayr sięga aż 300 lat wstecz, kiedy to pojawił się pierwszy wpis dotyczący Delikatesów, które funkcjonują do dziś. Dzięki swojej kreatywności, wizji i wysokiej jakości produktom firma w roku 1900 została dostawcą bawarskiego dworu królewskiego, a do jego klientów zaliczał się niemiecki dwór cesarski oraz czternaście innych europejskich dworów książęcych i królewskich. Działając na rynku jako rodzinna firma z tradycjami Delikatesy Dallmayr uznawane są za najatrakcyjniejsze w Europie. W tym samym duchu rozwija się także koncepcja Dallmayr Vending & Office. Pomimo wzmożonej ekspansji firma pozostała przedsiębiorstwem rodzinnym, prowadzonym osobiście przez właścicieli, Floriana Randlkofera odpowiedzialnego za Delikatesy i dział Party & Catering oraz Wolfganga Wille odpowiedzialnego za dział kawy oraz Vending & Office, przy wsparciu kolejnych pokoleń.

 

Bogaty wybór kaw

 

vo_slide_7_1440_01


Dallmayr wykorzystuje wyłącznie najdelikatniejsze produkty z najlepszych, wyżynnych terenów uprawnych. Eksperci wybierają ziarna surowej kawy z wielkim wyczuciem, bazując na ogromnym doświadczeniu. Są one poddawane specjalnej obróbce z myślą o zastosowaniu w profesjonalnych ekspresach, a następnie wypalane. Kawy swój charakterystyczny smak zawdzięczają wyselekcjonowanym ziarnom Arabici. Specjalnością Dallmayr Vending & Office są kawy Espresso i Café Crème w całych ziarnach, zachwycające aksamitną delikatną pianką. Wyśmienitym smakiem wyróżniają się także mielone kawy palone i całkowicie rozpuszczalne specjały, spełniające oczekiwania najbardziej wymagających smakoszy kawy. Ten, kto chciałby uwzględnić aspekty ekologiczne również przy wyborze kawy do biura, może to uczynić dzięki Dallmayr Via Verde. W procesie jej produkcji uwzględniane są aspekty związane z poszanowaniem człowieka i troską o środowisko. W tych kawach wykorzystywane są wyłącznie szlachetne, pochodzące z upraw organicznych ziarna kawy Arabica. Pochodzą one z upraw kontrolowanych i posiadają certyfikat Fairtrade. Co oznacza, iż Dallmayr jako przedsiębiorstwo respektuje standardy Międzynarodowej Organizacji Pracy.

 

A może herbata?

 

teeabc_header_1440

 

Jako jedyna palarnia kawy, Dallmayr może się poszczycić ponad 100-letnim doświadczeniem również w dziedzinie herbaty. Proponuje wybór wykwintnych piramidek i praktycznych saszetek: od szlachetnej herbaty Darjeeling przez ożywcze herbaty zielone, po odprężające herbaty ziołowe i tajemnicze mieszanki ajuwerdyjskie. Zarówno asortyment, jak i ich opakowania, przygotowane zostały w oparciu o całe dotychczasowe doświadczenie firmy. Dzięki szerokiej gamie produktów Dallmayr chce zjednać sobie tych, którzy nie zamierzają rezygnować z picia herbaty liściastej, a jednocześnie zapewnić, że czas przeznaczony na jej przygotowanie zostanie ograniczony do minimum.


Więcej przestrzeni dla przyjemności

 

Rozwiązania Dallmayr Vending & Office oszczędzają czas i nakład pracy poświęcane do tej pory na zaopatrzenie firmy w kawę dla pracowników i klientów. Firma Dallmayr jako dostawca krajowy i międzynarodowy może zaoferować produkty kawowe doskonałej jakości, najlepsze automaty sprzedażowe, innowacyjne systemy płatnicze oraz kompletną obsługę techniczną. Potrafi stworzyć atmosferę sprzyjającą relaksowi, oferując modułowe elementy wyposażenia – w zależności od wielkości miejsca mogą to być tzw. kąciki kawowe lub w pełni wyposażone bary. Warto dodać, iż Dallmayr zapewnia kompleksowe zaopatrzenie każdego przedsiębiorstwa – niezależnie od tego, czy jest to niewielkie biuro czy duży koncern. Dallmayr Vending & Office oferuje szeroką gamę niezawodnych urządzeń najlepszych producentów, w zależności od wymagań i zapotrzebowania swoich klientów oraz dostępnego miejsca. Do wyboru są wydajne ekspresy automatyczne, automaty vendingowe, z przekąskami, zimnymi i gorącymi napojami.


j_597

 

Wszystkie urządzenia wyróżniają się nowoczesną technologią, eleganckim wyglądem i intuicyjną obsługą. Oczywiście nie muszą Państwo sami podejmować wszystkich decyzji. Pracownicy Dallmayr zaproponują najkorzystniejsze rozwiązanie i pomogą wybrać odpowiednie wyposażenie. Na koniec będą mogli Państwo rozkoszować się smakiem kawy najwyższej jakości.Tagi:
Oceń artykuł:
zobacz ranking »
52%
48%
Copyright © ForumBiznesu.pl 2012-2019 - Design & Engine - portale internetowe - FineCMS.pl
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.