Relacja z konferencji prasowej Franke Polska

We wtorek 24 września 2013 w warszawskim Hotelu Bristol odbyła się konferencja prasowa zorganizowana wspólnie przez Franke Polska i Polsko-Szwajcarską Izbę Gospodarczą na temat „20 lat szwajcarskich standardów na polskim rynku”

 

20-lecie działalności firmy Franke w Polsce stało się inspiracją do zorganizowania konferencji prasowej i debaty na temat szwajcarskich standardów prowadzenia działalności. Goście, którzy wzięli udział w spotkaniu: Lukas Beglinger – Ambasador Szwajcarii w Polsce, Marek Kondrat – Prezes Polsko-Szwajcarskiej Izby Gospodarczej, Michael Pieper –właściciel i CEO Franke Artemis Group oraz Marek Szymański – prezes Franke Polska dyskutowali o tym czym właściwie są szwajcarskie standardy i jaki mają wpływ na codzienne relacje handlowe i gospodarcze. Uczestnicy debaty zgodnie przyznali, że edukacja i przygotowanie do zawodu jest punktem wyjścia do wypracowania wiarygodnych i trwałych standardów jakości pracy. Właściciel koncernu Franke – Michael Pieper podkreślił, że reputacja Szwajcarii jako kraju została przez lata wypracowana przez jej mieszkańców i nie jest dziełem przypadku. Podobnie jest w działaniach szwajcarskich przedsiębiorstw – jakość i innowacyjność stoją za silną rynkową pozycją każdego z nich. Prezes Polsko-Szwajcarskiej Izby Gospodarczej, Marek Kondrat szczególnie mocno podkreślał znaczenie zaufania i ciągłości w zarządzaniu szwajcarskimi firmami. Ważnym głosem w debacie była opinia Ambasadora Szwajcarii w Polsce Pana Lukasa Beglingera, który dostrzega i docenia postępy Polaków w wypracowywaniu własnych, silnych i pozytywnych standardów na przestrzeni minionych 20 lat.

 

 

Od ponad 100 lat marka Franke jest synonimem jakości i innowacji w projektowaniu oraz produkcji systemów kuchennych, sanitarnych oraz urządzeń dla gastronomii. Franke jest ambasadorem szwajcarskiej jakości i precyzji, która wyróżnia zlewozmywaki i baterie, ale także okapy, płyty grzewcze, piekarniki, zmywarki, kuchenki mikrofalowe, chłodziarki oraz sortowniki odpadów, produkowane przez firmę. Franke, z główną siedzibą w Aarburgu (Szwajcaria), zatrudnia 10 tysięcy pracowników na całym świecie i ma 81 oddziałów i działa w przeszło 100 krajach. W Polsce firma działa od 1993 roku, ma własny nowoczesny zakład produkcyjny w Sękocinie Nowym pod Warszawą i ponad 40% udział w krajowym rynku zlewozmywaków.

 


Oceń artykuł:
zobacz ranking »
55%
45%
Autor
Zaloguj się i komentuj pod swoim nickiem, jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
Treść
Obrazek
Podaj kod
 
Copyright © ForumBiznesu.pl 2012-2019 - Design & Engine - portale internetowe - FineCMS.pl
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.