Pierwsi goście w nowym Focus Hotel Katowice Chorzów

Nowo otwarty trzygwiazdkowy Focus Hotel Katowice Chorzów, zaczął już przyjmować pierwszych gości. Jest to już piąty hotel polskiej sieci Focus Hotels, który działa na rynku. Tak jak i inne Obiekty sieci, nastawiony jest głównie na klientów biznesowych. Jest on ciekawym miejscem zarówno dla indywidualnych gości jak i grup konferencyjnych. Jedną z wyróżniających się cech hotelu, jest możliwość ekspozycji auta osobowego w jednej z sal konferencyjnych. Dzięki temu, obiekt powinien wzbudzić zainteresowanie wśród branży motoryzacyjnej.

 

- Nasz nowy hotel wybudowaliśmy w Chorzowie, gdyż widzimy tam ogromny potencjał rozwoju naszej marki. Obecnie aglomeracja śląska, jest jednym z największych centrów biznesowych w Polsce. Ta decyzja, wpisuje się w konsekwentną realizację naszej strategii dotyczącej ekspansji nowych obiektów. Bardzo nas cieszy, że zakończyliśmy inwestycję jeszcze w tym roku- tak jak zapowiadaliśmy we wcześniejszych komunikatach - mówi Łukasz Płoszyński, Członek Zarządu Focus Hotels.

 

ukasz_poszyski_czonek_zarzdu_focus_hotels_small_487

Łukasz Płoszyński

 

Focus Katowice Chorzów to zupełnie nowy trzygwiazdkowy hotel, znajdujący się w odległości 2 km od Centrum Chorzowa, 29 km od lotniska, tuż naprzeciwko stadionu Ruchu Chorzów. Posiada 137 komfortowych i nowocześnie urządzonych pokoi (w tym 12 w wersji Premium), które znajdują się na czterech kondygnacjach. Wyposażone są one w przestronną łazienkę z oknem, LCD TV, biurko do pracy, zestaw do parzenia kawy i herbaty oraz wodę mineralną bezpłatnie. W hotelu znajduje się również restauracja, lobby bar, sauna i siłownia. Do dyspozycji gości jest także bezpłatny Internet WiFi, kącik biznesowy oraz sześć sal wielofunkcyjnych o łącznej powierzchni ponad 400 m2 dla nawet 500 osób.

 

 pok._premium_2_800

Pokój premium

 

Nowy Hotel Focus Katowice Chorzów, to idealne miejsce zarówno dla gości  indywidualnych jak i grup konferencyjnych. Dzięki przestronnym wnętrzom i znakomitej kuchni, jest to doskonałe miejsce na zorganizowanie każdej imprezy okolicznościowej m.in.: wesela, targi, wystawy, bale, a nawet ekspozycje samochodu osobowego w największej z sal - to dopiero drugi taki obiekt na Śląsku, gdzie  istnieje możliwość prezentacji aut we wnętrzach hotelowych. Jest to interesujące rozwiązanie dla producentów i dealerów, chcących zaprezentować na przykład nowy model swojej marki.

 

- Już po przekroczeniu progu drzwi wejściowych do nowego hotelu, zwróciłem uwagę na eleganckie i niepowtarzalne wnętrza budynku. Mój pokój był bardzo przestronny i funkcjonalny. Obsługę personelu, mogę pochwalić za pełen profesjonalizm, a należę raczej do wymagających klientów. Jeśli tylko uda się utrzymać tą atmosferę, to z największą przyjemnością w hotelu tym będę  szukał chwili ukojenia i odpoczynku podczas moich wizyt na Śląsku. Jestem osobą, która sporo podróżuje służbowo i często korzysta z usług hotelowych. Focus Katowice Chorzów, zrobił na mnie jednak wyjątkowe wrażenie dzięki stosunkowi ceny do jakości, który jest naprawdę korzystny - mówi Łukasz Radowski z firmy szkoleniowej VIA Rozwój (pierwszy gość nowego hotelu Focus Katowice Chorzów).

  

***

 

Focus Hotels Sp. z o.o. to prężnie rozwijająca się sieć nowoczesnych hoteli biznesowych w Polsce. Obiekty należą do klasy ekonomicznej i charakteryzują się wysokiej jakości produktem. Właścicielem jest (notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie) grupa kapitałowa Makrum S.A., której prezesem jest Rafał Jerzy. Aktualnie w skład sieci hotelowej wchodzą obiekty w Gdańsku, Łodzi, Szczecinie , Bydgoszczy oraz Chorzowie. Dodatkowo wkrótce Hotel planuje otwarcie kolejnego hotelu w Inowrocławiu pod marką Focus Premium****. Łącznie, hotele dysponują 531 pokojami. Dominującym klientem, jest gość indywidualny podróżujący w celach biznesowych lub turystycznie, przywiązujący uwagę do jakości oraz ceny. Każdy z obiektów posiada zaplecze konferencyjne wyposażone w wysokiej klasy sprzęt użytkowy.

 

www.focushotels.pl

 

 

Oceń artykuł:
zobacz ranking »
50%
50%
Copyright © ForumBiznesu.pl 2012-2019 - Design & Engine - portale internetowe - FineCMS.pl
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.