Zaufanie, odpowiedzialność, rozwój

Powstała w 1991 r. firma VauPe Sp. z o.o. od samego początku swojej działalności specjalizuje się w produkcji segregatorów, teczek oraz systemów archiwizacyjnych. Dziś jest wiodącym producentem kompleksowych rozwiązań w zakresie archiwizacji dokumentów. VauPe oferując polski produkt o niezwykle wysokiej jakości, cieszy się ogromnym uznaniem nie tylko w Polsce, ale również na rynkach zagranicznych.

 

 vaupe_factory3__rendering_copya_761

Zabytkowy, odrestaurowany budynek firmy VauPe Sp. z o.o. Nagroda Bydgoskiego Feniksa 2007

 

 

Sposób na sukces

 

Od ponad 20 lat spółka dostarcza na rynek produkty o wszechstronnej funkcjonalności, doskonałej jakości, wysokiej trwałości oraz nowoczesnym wzornictwie. Dzięki stosowaniu zaawansowanych technologii, produkty charakteryzują się szerokim spektrum kształtów i kolorów oraz walorów użytkowych, dostosowanych do zróżnicowanych potrzeb klientów. Elementy, które wyróżniają VauPe na tle konkurencji, to stabilność i gwarancja w dostarczaniu kompleksowych rozwiązań do segregacji i archiwizacji dokumentów oraz niezwykła elastyczność w zmieniającym się rynku i wobec narastających potrzeb.

 

Satysfakcja klientów priorytetem

 

 Pracownicy firmy VauPe dążą do tego, aby oferowany asortyment jak najlepiej spełniał swoją funkcję w zakresie promocji firmy oraz ochrony i archiwizacji dokumentów. Odpowiedzialność za produkt, dane słowo, obsługa, optymalizacja pracy i współpracy – to nadrzędna zasada pracowników spółki. Marka nieustannie się rozwija i wprowadza nowatorskie produkty na rynek, przełamując tradycyjne podejście do przestrzeni biurowej. Wystarczy wspomnieć Biznesowe pakiety upominkowe Kroko – kolekcje z imitacją skóry krokodyla na okładce lub soczystą Kolecję Owocową – idealny owocowy koktajl, który ożywi każde biuro. Wspomnieć należy również innowacyjną Kolekcję Enjoy it, która oprócz niezwykłego przesłania prezentuje design z najwyższej półki.

 

_mg_0044_copy_copy_876

                                     Kolekcja Owocowa                                        

 

 

wersja_kolorystyczna_5_827

 Kolekcja Kroko     

 

 

wybrane_gowne-1_1043

Kolekcja Enjoy it

 

 

Nieustanny rozwój

 

Miniony rok był dla firmy niezwykle udany. Pomimo trwającego spowolnienia gospodarczego w Europie, firma odnotowała znaczne wzrosty sprzedaży w porównaniu z rokiem ubiegłym.

Nieustanny rozwój marki przejawił się nie tylko wynikami finansowymi, ale też licznymi nagrodami. Jako jedyna firma w Polsce, w kategorii segregatory i teczki, VauPe znalazła się w Złotej Siódemce Branży Szkolno – Biurowej – wyróżnienie przyznane przez redakcję TVEXPO, firma otrzymała również nagrodę za najlepszy katalog produktowy w konkursie organizowanym przez IPBBS. Ostatnim osiągnięciem było zdobycie tytułu „Dobra Marka 2014 – Jakość, Zaufanie, Renoma” za pozycję i rozpoznawalność brandu na rynku – w programie, organizowanym pod patronatem Instytutu Filozofii i Socjologii Polskiej Akademii Nauk.

Otrzymane nagrody to dla firmy zobowiązanie w stosunku do klientów. – Jesteśmy przekonani, że wysoki poziom produktów i usług, które oferujemy przyniesie w roku 2014 kolejne owoce i coraz więcej zadowolenia naszych partnerów biznesowych – mówi Wiesław Pacholski, Prezes VauPe Sp. z o.o.

 

 

Karolina Machura

 

 

        logo_podstawowe_738dm_2014_small_142

 

 

Tagi: Polska
Oceń artykuł:
zobacz ranking »
51%
49%
Autor
Zaloguj się i komentuj pod swoim nickiem, jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
Treść
Obrazek
Podaj kod
 
Copyright © ForumBiznesu.pl 2012-2019 - Design & Engine - portale internetowe - FineCMS.pl
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.