VTS Group – lider w sektorze HVAC

Doskonałość nie jest jednorazowym aktem, lecz nawykiem jak mawiał Arystoteles. W myśl tego credo VTS oferuje swoim partnerom handlowym rozwiązania doskonałe w swojej prostocie zbliżając się do doskonałości we wszystkich procesach na każdym etapie rozwoju biznesu.

 

VTS Group dziś jest największym producentem central wentylacyjno-klimatyzacyjnych oraz urządzeń grzewczych w Europie. W skali światowej obejmuje jedno z czołowych miejsc zajmując stabilną pozycję w krajach szybko rozwijających się. Grupa kapitałowa VTS stanowi łącznie kilkanaście spółek regionalnych zlokalizowanych w Europie, Ameryce, na Bliskim Wschodzie oraz w krajach Azji i Pacyfiku. W swojej 25-letniej historii firma sprzedała ponad 630 000 urządzeń, które pracują w 40 krajach na 5 kontynentach na świecie.

 

vts_grafika_mapa_1215

 

Prezesem Zarządu VTS Sp. z o.o. jest Hanna Siek-Zagórska, związana jest z firmą VTS od ponad 15 lat. Jej kariera zarządcza rozpoczęła się w 2002 roku kiedy za zadanie powierzono jej rozwój ekspansji firmy na nowe, wymagające rynki w tym rynek  Bliskiego Wschodu. W 2012 roku Pani Hanna przejęła zarządzanie Spółką Zarządczą VTS Sp. z o.o., w której to podejmowane są strategiczne decyzje dotyczące rozwoju Grupy VTS. Nowa myśl znajduje swoje odbicie w zakresie udoskonalenia oferty produktowej, wdrożenia systemu zarządzania jakością, uproszczenia  polityki cenowej, a także usprawnienia funkcjonowania wszystkich obszarów firmy. 

 

„Wieloletnia strategia oraz wola i wiara w ciągły rozwój sprawiły, że dzisiaj jesteśmy liderem w Europie i firmą, która wyznacza trendy w branży HVAC na całym świecie” – podkreśla Hanna Siek-Zagórska, Chief Executive Officer VTS Group. „Jestem przekonana, że to właśnie takie elementy jak:

  • produkt – posiadający doskonale parametry techniczne, wyprzedzający rynek pod względem innowacyjności zastosowanych rozwiązań w połączeniu z
  • atrakcyjną ceną – rozumianą jako najlepszy stosunek jakości i parametrów technicznych produktu do ceny,
  • wysoka jakość – niezwykle dokładnie monitorowana na poszczególnych etapach procesu produkcji, obecna w każdym obszarze funkcjonowania firmy, oraz
  • możliwe najkrótszy termin dostawy, a także
  • profesjonalna i zmotywowana struktura handlowa – której doświadczenia i kompetencji  inni mogą nam pozazdrościć

 stanowią podstawę długoterminowego sukcesu naszej Firmy.”

 

Sieć sprzedaży i dystrybucji Grupy VTS tworzą doświadczeni doradcy techniczno-handlowi. Dzięki zaawansowanemu programowi doboru ClimaCAD On-line mają możliwość natychmiastowego przygotowania doboru centrali zgodnie z zapytaniem klienta. Zapewnia on możliwość łatwej i natychmiastowej aktualizacji zamówienia i konfigurację produktu dając szansę wprowadzania modyfikacji w czasie rzeczywistym aż do momentu wysyłki.

 

Strategia firmy oraz szereg wdrażanych i prowadzonych w niej procesów operacyjnych, handlowych, logistycznych czy badawczych skoncentrowane są na wielowymiarowym pojęciu jakości. Jej immanentną cechą jest dbałość o zapewnienie najwyższego standardu produktów. Nad kontrolą jakości procesów czuwa zespół specjalistów prowadzących ciągły monitoring prac od projektowania przez produkcję, aż po montaż. Produkcja VTS oparta jest o nowoczesne i bardzo restrykcyjne standardy opracowane przez VTS Group i niezależnych ekspertów światowej klasy - w tym EUROVENT, TUV, ISO, BVQI, Rostest i MBF-TMB, co potwierdzają międzynarodowe certyfikatami. 

 

VTS zdecydowanie wyznacza kierunki rozwoju branży. Przyjęty model biznesowy Grupy VTS oparty o 5 Centrów Produkcyjno-Logistycznych, usytuowanych w Warszawie, Dubaju, Szanghaju, Atlancie oraz Mumbaju pozwala to na optymalizację kosztów i krótkie terminy realizacji zamówień. 75% dostaw central wentylacyjno-klimatyzacyjnych realizowana jest w ciągu 1 tygodnia od dnia otrzymania zamówienia a urządzenia marki VTS EUROHEAT dostępne są „od ręki”.

 

Wspomniany model biznesowy zapewnienia płynność i powtarzalność jakości produkcji VTS. Firma wdrożyła wielostopniowy system kontroli jakości obejmujący wszystkie etapy procesu produkcyjnego. Komponenty do urządzeń dostarczane są przez ponad 40, starannie wyselekcjonowanych dostawców, najwyższej klasy producentów urządzeń, związanych wieloletnią współpracą z VTS Group. Dla zapewnienia najlepszej jakości produktu, dostawcy komponentów poddawani są cyklicznym, niezależnym audytom.

 

Dalszy etap to kontrola w trakcie procesu produkcji, nadzór nad jakością montażu urządzeń oraz kontrola końcowa wyrobów gotowych.

  • Centrale wentylacyjno-klimatyzacyjne montowane w montażowniach HUB podlegają specjalistycznym testom – dla zapewnienia najlepszej jakości sygnowanej marką VTS.
  • Każda centrala montowana na obiekcie podlega audytowi jakości, przeprowadzonemu przez przedstawiciela VTS.

 

Kontrola jakości obejmuje także wysyłkę towaru – ma na celu potwierdzenie prawidłowości skompletowanej wysyłki. W ramach ciągłego doskonalenia, które stanowi nieodzowny element systemu jakości, prowadzone są audyty obszaru, które wskazują potencjały do poprawy i usprawniania procesów. Każdy następny audyt w swojej części zawiera weryfikację działań w zakresie wcześniej odnotowanych spostrzeżeń.

  

Jakość rozumiana jest także przez pryzmat etycznego prowadzenia biznesu, troski o pracowników, biznesowe relacje z partnerami handlowymi oraz niebywałą koncentracje na detalu. Atuty te potwierdzają zarówno tysiące zadowolonych klientów jak i prestiżowe nagrody zdobyte w niezależnych konkursach. Wykraczanie poza standard pozwala VTS nieustannie i z pasją rozwijać działalność i odważnie patrzeć w przyszłość zgodnie z filozofią biznesu: zawsze o jeden krok do przodu.

 

Oceń artykuł:
zobacz ranking »
45%
55%
Copyright © ForumBiznesu.pl 2012-2019 - Design & Engine - portale internetowe - FineCMS.pl
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.