Apartamenty hotelowe Loft Aparts

 

Loft Aparts oferuje gościom 45 apartamentów w standardzie ****. Każdy z loftów jest indywidualnie zaprojektowany, dzięki czemu każdy z gości hotelowych może się poczuć wyjątkowo.

 

Dodatkową przewagą nad standardowymi hotelami jest fakt, że poza częścią sypialnianą apartamenty posiadają również część wypoczynkową oraz w pełni wyposażoną kuchnię, co pozwala poczuć się jak w domu.


 loft_superior_960Lokalizacja w historycznej części Łodzi tuż obok centrum miasta to atut dla gości podróżujących w celach biznesowych jak i turystycznych.
 
Loft Aparts oferuje również parking podziemny, możliwość skorzystania z 4 sal konferencyjnych mogących pomieścić aż do 300 osób oraz 2 wysokiej klasy restauracje.

 

loft_1_bedroom_main_photo_1200 
 

 

Ogromne wrażenie robi jakość odrestaurowania zabyt- kowej nieruchomości oraz design wykończenia wnętrz. Duża kreatywność w urządzeniu apartamentów. Oferta jest tak bogata, że każdy może wybrać dla siebie ulubiony styl wnętrza.

Sylwia Bortniak, Concierge Polska

 

Wyjątkowy budynek, wyjątkowe apartamenty. Świetny design. Należy się cieszyć, że potencjał architektoniczny Łodzi został w tym przypadku tak wspaniale wykorzystany.

Krzysztof Stęplowski, MarketingHotelu.pl


Znakomite połączenie tradycji i nowych trendów. Każdy loft jest inny, różne style, więc szeroki wybór. I dużo przestrzeni dla tych, którzy lubią miejsca przypominająca małe mieszkania.

Wioletta Hamersk, Etirez


loft_aparts_logo_566

www.loftaparts.pl

 +730 25 25 25

info@loftaparts.pl

Oceń artykuł:
zobacz ranking »
50%
50%
Copyright © ForumBiznesu.pl 2012-2019 - Design & Engine - portale internetowe - FineCMS.pl
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.