AccessWork – Sięgaj po szczyty!

guylogo-2_870 

 

Po szczyty mogą sięgać zarówno pracodawcy, jak i pracownicy. Marka AccessWork powstała w odpowiedzi na potrzeby małych i średnich przedsiębiorców. Z racji napiętego grafiku i ograniczonych możliwości większość z nich nie jest w stanie przeprowadzić skutecznej rekrutacji nowych pracowników, a co za tym idzie rozwijać swojej firmy. Odpowiedni pracownicy wpływają na rozwój firmy.

 

 

 

Dotychczasowe rozwiązania agencji rekruterskich skupiały się przeważnie na większych firmach, oferując swoje usługi w zamian za cenę kilkukrotnego wynagrodzenia pracownika. Koszty te wynikają z tradycyjnego podejścia do rekrutacji. Dokumenty aplikacyjne są przechowywane w formie papierowej lub skanu, więc do wyszukania odpowiedniego kandydata potrzebny jest czas i pracownik, który wykonałby tę pracę. Kandydaci często nie spełniają wymagań pracodawcy i szybko są wymieniani. Również od strony pracownika nie jest to skuteczne rozwiązanie. Często, pomimo kierunkowego wykształcenia i doświadczenia, kandydaci są kierowani na stanowiska, do których nie są one wymagane. Dlatego też wykwalifikowani pracownicy często nawet nie składają swojego CV w agencji pracy.

 
W AccessWork rekrutacja zaczyna się od wgrania CV na naszej stronie. W specjalnie przygotowanym formularzu kandydat zaznacza jakie posiada wykształcenie, umiejętności i doświadczenie oraz to jakiego typu pracy szuka. Jego profil może być na bieżąco uzupełniany i aktualizowany. Pracodawca w trakcie składania zamówienia określa swoje wymagania. Na ich podstawie z bazy danych CV wybierani są potencjalni kandydaci. To dzięki temu systemowi możemy skrócić proces i zawężyć poszukiwania w przeciągu kilku sekund.

 

Rozmowy są przeprowadzane tylko z kandydatami, którzy spełniają wymagania, więc nie ma ryzyka, że pracodawca zatrudni nieodpowiednią osobę. Dajemy na to gwarancję. Następnym bardzo ważnym plusem tego rozwiązania jest cena. Jednorazowa rekrutacja kosztuje mniej, niż połowę dochodu pracownika, więc nawet małe firmy mogą pozwolić sobie na taki wydatek. W przypadku stałej rekrutacji pracownik może być dostępny nawet w ciągu 24 godzin. Nowi pracownicy mają olbrzymi wkład w rozwój firmy, więc po części i my czujemy się tak jakbyśmy przyczyniali się do tego rozwoju.

 

 

access_big_432

Oceń artykuł:
zobacz ranking »
51%
49%
Copyright © ForumBiznesu.pl 2012-2019 - Design & Engine - portale internetowe - FineCMS.pl
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.