Vialli Design - nowoczesne akcesoria kuchenne

viallidesign2_200_01Marka Vialli Design jest powstałym w 2010 roku projektem polsko-włoskim, którego twórcy skupili się przede wszystkim na kreowaniu coraz istotniejszego we współczesnym świecie designu. Ich starania zaowocowały stworzeniem produktów futurystycznych, nowoczesnych, charakteryzujących się odważną i wyrazistą kolorystyką.


Ze względu na swoje niepowtarzalne wzornictwo oraz wysoką jakość produktów marka Vialli Design od samego początku cieszy się dużym zainteresowaniem klientów. Już po trzech miesiącach obecności na rynku, w lipcu 2010, marka została nagrodzona Godłem Lauru Konsumenta Odkrycie Roku 2010.

W  styczniu 2011 r., produkty marki Vialli Design można już było zakupić na rynkach zagranicznych na Białorusi, w Austrii, Czechach i Słowacji. Z roku na rok przybywało coraz więcej państw w których Vialli podbijał serca klientów, obecnie produkty dostępne są w ponad 25 krajach. Marka była również wielokrotnie nagradzana, m.in. Srebrnym Laurem Umiejętności i Kompetencji oraz nagrodą Rynkowego Lidera Innowacji - Jakość, Kreatywność, Efektywność.


5905933239662_2_4492

 

Asortyment Vialli Design wyróżnia się bogatą, zróżnicowaną kolorystyką, inspirowaną aktualnie obowiązującymi trendami oraz awangardowym, odważnym wzornictwem. Twórcy marki, wprowadzając do oferty nowe produkty, przywiązują wagę przede wszystkim do ich  użyteczności oraz nowoczesnego i oryginalnego wzornictwa. Produkty dobierane są w taki sposób, aby spełniały oczekiwania osób o różnych upodobaniach i gustach, oraz komponowały się z każdym wnętrzem, nie tylko nowoczesnym.


5905933230768_3_4871

 

Produkty Vialli Design to: funkcjonalne sztućce, które świetnie nadają się do codziennego użytku, lekkie, odporne na korozję oraz niewrażliwe na kwasy noże ceramiczne, zestawy noży w blokach, hermetycznie zamykane pojemniki do sypkich produktów, designerskie i wykonane ręcznie szkło z podwójną ścianką, ekskluzywna porcelana Bone China, oryginalne i eleganckie porcelanowe zestawy do dipów i przekąsek oraz wiele innych akcesoriów, które pomogą ozdobić i uzupełnić wyposażenie kuchni i jadalni.


5901638720924_5616

 

W 2014 roku marka Vialli Design została nagrodzona tytułem Dobra Marka 2014 – Jakość, Zaufanie, Renoma w kategorii: nowoczesne akcesoria kuchenne. Wyróżnienie to już od pięciu lat przyznawane jest najbardziej rozwojowym i rozpoznawalnym brandom obecnym na polskim rynku.

Oprac. mb


Copyright © ForumBiznesu.pl 2012-2019 - Design & Engine - portale internetowe - FineCMS.pl
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.