Społem Zawiercie - jesteśmy blisko klientów!

logo_pss_spoem_zawiercie_552_02Społem to kultowa marka, o ugruntowanej pozycji rynkowej, która idąc z duchem czasu łączy tradycję z nowoczesnością. Zawierciańskie PSS Społem także stawia przed sobą nowe cele i stale się rozwija. Zmiana wizerunku sklepów oraz wzrost poziomu obsługi są jednymi z najważniejszych z nich.

 

 

 

Zawierciańskie Społem posiada 16 punktów p1050696_739_01handlowych, zlokalizowanych w najatrakcyjniejszych punktach miasta oraz zakład piekarniczy i ciastkarski produkujący własne wyroby piekarnicze, cukiernicze i garmażeryjne. Z uwagi na konieczność, jaką jest szybko zmieniający się rynek, sklepy są zaopatrywane w różnorodny asortyment spożywczo-przemysłowy, m.in. produkty ekologiczne, towar z różnych stron świata czy tradycyjne polskie wyroby w atrakcyjnych cenach. Dlatego też oferta została tak przygotowana, by trafiała w gusta jak największej grupy klientów.

 

 


Społem prowadzi wiele działań promocyjnych zachęcających do zakupów, jedną z takich akcji jest program lojalnościowy „Społem znaczy Razem”, który okazał się dużym sukcesem. Premiuje on zakupy w sieci sklepów spółdzielni punktami, które są wymieniane na bony. Transakcje zrealizowane w tym programie stanowiły w ubiegłych latach ponad 50 proc. Wartości bonów, które otrzymali klienci w 2014 roku to kwota ok. 440 tys. zł.


    p1050698_768_01p1050690_768_01

 

 

Solidny pracodawca

 


PSS Społem w Zawierciu jest jednym z największych zakładów pracy w mieście, zatrudnia ponad 200 osób objętych pełnym zapleczem socjalnym.
Pracownicy, to duża wartość naszego Społem, któremu to właśnie oni gwarantują przewagę na rynku. Poziom obsługi w naszych sklepach jest najwyższej jakości, co słyszymy często od osób dokonujących u nas zakupów. Dbają oni również o utrzymywanie dobrych relacji handlowych z klientami.
mówi Maria Kowalik, Prezes Zarządu PSS Społem. Podnoszenie standardów sprzedaży jest możliwe dzięki licznym szkoleniom z zakresu obsługi klienta, nowych technik sprzedaży czy poszerzania wiedzy na temat oferowanych towarów.

 

 


itelligence_zdj_2_960Spółdzielnia łączy wieloletnią tradycję marki z nowoczesnymi formami dzisiejszego handlu. W najbliższym czasie planowana jest modernizacja części sklepów oraz dalsze doskonalenie zawodowe pracowników. Społem dokłada wszelkich starań, by oferta była możliwie szeroka, nadążała za zmianami, które zachodzą w jej otoczeniu, po to by sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów.

 

Spółdzielnia jest czerwcowym laureatem nagrody „Orzeł Agrobiznesu” oraz otrzymała Certyfikat Wiarygodności Biznesowej 2014.

 

 

 


Michał Gryt

 

 

 

 


Oceń artykuł:
zobacz ranking »
51%
49%
Copyright © ForumBiznesu.pl 2012-2019 - Design & Engine - portale internetowe - FineCMS.pl
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.