Steelpress - bezpiecznie, profesjonalnie, idealnie

Firma Steelpress to czołowy europejski producent akcesoriów do przyczep.  Jesteśmy w 100% polską firmą o światowym zasięgu działania. Przez 48 lat działalności  znacząco rozwinęliśmy asortyment oferowanych wyrobów, zgromadziliśmy bezcenną wiedzę i doświadczenie. Dzięki konsekwencji naszych działań możemy poszczycić dużą bazą zadowolonych klientów. Naszą pracę docenili zarówno klienci zagraniczni oraz krajowi. Obecnie 80 % produkcji kierowane jest na eksport. Dzięki temu marka SPP jest tak dobrze rozpoznawalna. Całościowy system zarządzania potwierdzony jest certyfikatem ISO 9001:2008.

 

Nasze hasło przewodnie Safe Professional Perfect – trzy słowa, które najlepiej opisują wyroby SPP. Bezpieczne, profesjonalne i idealnie dopasowane do wymagań naszych Klientów. Wyznaczamy nowe trendy w produkcji części do przyczep, zawsze dbając o najwyższą jakość oferowanych wyrobów. Współpracujemy z akredytowanymi laboratoriami badawczymi a także z Politechniką Poznańską w zakresie badań, praktyk studenckich, stażów absolwenckich, prac inżynierskich oraz dyplomowych. Testujemy i badamy nasze produkty także we własnym laboratorium.

 

Opracowaliśmy, we współpracy z Niemieckim Instytutem Badawczym DEKRA, własne normy wytrzymałościowe dla całej linii zaczepów do burt. Wszystkie produkowane przez nas głowice posiadają europejskie homologacje. Nadrzędnym celem polityki jakości jest stała kontrola procesu produkcji, a jednym z priorytetów indywidualna opieka posprzedażowa nad Klientem.

 

Możemy pochwalić się aż 119 zarejestrowanymi wzorami użytkowymi. Dzięki innowacyjnym rozwiązaniom użytkownicy naszych wyrobów otrzymują wyrób  bezpieczny, estetyczny i dostosowany do ich potrzeb.  Marka SPP stała się docenianym znakiem firmowym.

 

steelpress1_980

  

 

Dynamicznie rozwijajmy produkcję osi, bazując na komponentach od sprawdzonych dostawców: niezawodnych łożyskach kompaktowych i piastach. Standardowa oferta obejmuje osie niehamowane na wahaczach, osie sztywne przeznaczone pod resor, półosie (elementy zawieszenia) oraz części zamienne do osi. Oferta obejmuje osie o dopuszczalnej masie całkowitej do 1000 kg. Samodzielna produkcja osi pozwala nam na przygotowywanie wyrobów  o nietypowych wymiarach i specjalnych elementach konstrukcyjnych  dostosowanych do indywidulanych potrzeb klientów. Do każdej osi produkowanej przez Steelpress klienci mają  możliwość dokupienia oryginalnych elementów do wymiany poeksploatacyjnej.

 

 Podstawowe zalety naszych osi, wyróżniające wyrób tle konkurencji:

 

Korpus osi jest na całym obwodzie spawany ze wspornikiem, a czop przyspawany jest do ramienia wahacza. Spoiny zapewniają maksymalną wytrzymałość osi

 

Korpus osi jest ocynkowany ogniowo i pasywowany, dzięki czemu zyskuje wieloletnią ochronę przed korozją.

 

Stosujemy wyłącznie łożyska kompaktowe, bezobsługowe z uszczelnieniem chroniącym przed dostaniem się wilgoci i zabrudzeń do jego wnętrza.

 

Ważną grupą produktową są dla nas głowice zaczepowe współpracujące z hakami holowniczymi klasy A (średnica kuli 50 mm). Ich proces produkcyjny poddawany jest szczególnym restrykcjom i badaniom, gdyż głowica zaczepowa, jako część łącząca pojazd z przyczepą, wpływa bezpośrednio na bezpieczeństwo ruchu drogowego.

 

Głowice zaczepowe SPP posiadają homologacje na zgodność z regulaminem R-55. Jako jedyne w Europie uzyskały pozwolenie na znakowanie logo  niemieckiego instytutu motoryzacyjnego Dekra Automobil Test Center. Posiadają także rosyjski certyfikat TR oraz ukraiński certyfikat UkrCepro.

 

Pod marką SPP produkujemy także szeroką gamę okuć do burt, między innymi zaczepy burtowe i uchwyty do mocowania ładunków, które również otrzymały potwierdzenie jakości DEKRA, a także zawiasy i zamknięcia do zabudów.

 

Uzupełnieniem oferty są kółka manewrowe, felgi do kół, hamulce najazdowe, błotniki oraz inny asortyment, dzięki któremu kompleksowo obsługujemy naszych klientów.

 

Doświadczenie w produkcji części do przyczep oraz stabilną pozycję na rynku wykorzystujemy w rozwoju każdego nowego segmentu produkcji. Dzięki wiedzy i optymalizacji działań z zakresu badań i rozwoju jesteśmy w stanie oferować produkty wysokiej jakości, zachowując jednocześnie rozsądny poziom cen.

 

Mamy odpowiednio wyposażone zaplecze techniczne z dużym potencjałem. Na terenie przedsiębiorstwa funkcjonuje w pełni wyposażone laboratorium badawczo-rozwojowe, a same idee wyrobów powstają we własnym biurze konstrukcyjnym firmy.

 

Stale inwestujemy w infrastrukturę produkcyjno-magazynową. Najnowsza inwestycja to budowa hali magazynowo produkcyjnej z nowoczesnym biurowcem. Prace zostały podzielone na trzy etapy. Pierwszy etap budowy - hala produkcyjna o powierzchni 2000 m2 - został właśnie ukończony.   

 

steelpress2_1037

 

Firma była wielokrotnie nagradzana za wysoką jakość swoich produktów oraz za całokształt działalności.

 

Zapraszamy do współpracy producentów przyczep, stacje serwisowe, wypożyczalnie, firmy handlowe o profilu motoryzacyjnym oraz inne zainteresowane przedsiębiorstwa. Zależy nam na długoterminowych relacjach, co pozwoli zapewnić kontrahentom dogodne warunki handlowe. Nasi stali klienci mogą liczyć na pełną dostępność towarów, szybką obsługę zamówień, terminowe dostawy, a także wsparcie techniczne.

 

Oceń artykuł:
zobacz ranking »
55%
45%
Komentarze (1)
Autor
Zaloguj się i komentuj pod swoim nickiem, jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
Treść
Obrazek
Podaj kod
 
Domino
2015-10-24(21:37:32)
Warto skorzystać z oferty sklepu http://www.technical.pl/oferta/ko%C5%82a-pasowe-przek%C5%82adnie-pasowe.html Mają szeroki wybór asortymentu samochodowego dobrej jakości. Ceny nie zwalają z nóg, lecz są adekwatne do jakości. Szybko wysyłają towar, odpowiednio zabezpieczony oczywiście. Naprawdę warto.

Copyright © ForumBiznesu.pl 2012-2019 - Design & Engine - portale internetowe - FineCMS.pl
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.