BetaMed - twoje centrum zdrowia i rehabilitacji

 

duze_logo_1389Firma BetaMed SA istnieje na rynku od 15 lat, zatrudnia blisko 3000 osób, działa w ramach 84 filii na terenie 11 województw. BetaMed S.A. jest największą firmą medyczną w Polsce zajmującą się opieką długoterminową nad osobami przewlekle chorymi i starszymi, też wentylowanymi mechanicznie, realizowaną w warunkach domowych.

 beata_drzazga_744_01

Firma od samego początku wykazuje się dużą dynamiką rozwoju oraz ekspansji zarówno na Śląsku, jak i w innych województwach kraju. Właścicielką i zarazem Prezesem Zarządu jest Beata Drzazga.

 

W lipcu 2014 powstała Clinika BetaMed Medical Active Care w Chorzowie, w ramach której funkcjonuje:

 

- Zakład Opiekuńczo-Leczniczy dla Dzieci i Młodzieży Wentylowanych Mechanicznie (w ramach kontraktu z NFZ) - pobyty całodobowe dla nieletnich pacjentów wymagających takiego sprzętu medycznego jak respirator, koncentrator tlenu itp.

  
- Oddział Wentylacji Mechanicznej dla Dorosłych (pobyty komercyjne) - specjalistyczne programy zdrowotne oferowane w różnych wariantach, zgodnie ze stanem zdrowia i potrzebami pacjentów.

 
- Zakład Opiekuńczo-Leczniczy (w ramach kontraktu z NFZ) - świadczenia z zakresu lecznictwa, rehabilitacji, pielęgnacji i psychoterapii, opieka całodobowa
 
- Pobyty dzienne dla seniorów (pobyty komercyjne) - dla osób starszych i niepełnosprawnych, potrzebujących zarówno doraźnej opieki jak i pragnących aktywnie spędzać czas w towarzystwie ludzi będących na podobnym etapie życia
 
- Poradnia Rehabilitacji ambulatoryjnej i Fizjoterapia ambulatoryjna (w ramach kontraktu z NFZ i jako usługa komercyjna) - leczenie wrodzonych i nabytych schorzeń narządu ruchu oraz leczenie wad postawy. Kwalifikowanie pacjenta na odpowiedni rodzaj rehabilitacji przez lekarza fizjoterapii. Zabiegi rehabilitacyjne w zakresie fizykoterapii, kinezyterapii, krioterapii i hydroterapii oraz diagnostyka na innowacyjnych urządzeniach w ramach usług komercyjnych.

 

luk_6853_1000

 

Clinica BetaMed Medical Active Care stawia też na integrację międzypokoleniową, organizując spotkania prospołeczne dla ludzi w różnym wieku. W Clinice aktywizujemy seniorów mieszkających w swoich domach. Dajemy im możliwość wyjścia z domu i skorzystania z naszych usług kulturalno-rozrywkowych. W Clinice, seniorzy, mają do dyspozycji klubokawiarnię, dansingi dla seniorów, organizowane są dla nich szkolenia i wykłady o tematyce zdrowotnej, mogą skorzystać z centrum mody, urody, spa. Specjalnie dla nich organizowane są występy teatralne i koncerty.

 
20160122_111355_3264 

 
BetaMed S.A. od początku swojej działalności stawia na wysoką jakość świadczonych usług medycznych oraz najwyższą troskę o zdrowie pacjenta. Potwierdzeniem tego są przyznawane od lat certyfikaty i nagrody: Certyfikat ISO 9001:2000, Certyfikat Systemu Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji, zgodny z ISO 27001:2013, Godło „Teraz Polska”, tytuł „Firma z przyszłością”, Złoty Laur Umiejętności i Kompetencji w kategorii „Lider Społeczno-Gospodarczy”, Złoty Laur Umiejętności i Kompetencji w kategorii „Kobieta Przedsiębiorcza”, Nominacja do Złotej Statuetki Lidera Polskiego Biznesu, Złoty Certyfikat Rzetelności, nagroda „Stawiamy na jakość w służbie zdrowia 2015”, Cezar Śląskiego Biznesu, Diament BCC, certyfikat Centrum Medyczne 2015, tytuł Kobieta Humanitas - nagroda dla Kobiet Sukcesu w kategorii: „Biznes”, tytuł „Menedżera Rynku Zdrowia”, Certyfikat - Europejski Rejestr Renomowanych Eurorenoma, Certyfikat - Polski Klub Jakości, tytuł „Menedżer Roku 2014 na Śląsku”, Certyfikat Wiarygodności Biznesowej, Medal Europejski BCC, nagroda w plebiscycie gospodarczym „Proud of You”, tytuł „Businesswoman Roku 2014”, Medal za zasługi dla województwa śląskiego, tytuł Laureata oraz Złote Godło „Najwyższa Jakość Quality International 2015” (w tym roku walczy o kolejny medal w tym programie), tytuł „Firma Roku w Branży Medycznej”, Nominacja do Godła Liderów Jakości Centrów Medycznych w Polsce.

 

 

Oceń artykuł:
zobacz ranking »
50%
50%
Copyright © ForumBiznesu.pl 2012-2019 - Design & Engine - portale internetowe - FineCMS.pl
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.