iRobot – w pogoni za 100 procentami - TEST FILMOWY

iRobot Roomba w trakcie jednego cyklu sprzątania usuwa z podłogi praktycznie wszystkie zabrudzenia – test filmowy

 

iRobot Corporation wraz z wprowadzeniem do swojej oferty w 2002 roku robota odkurzającego Roomba rozpoczął rewolucję w sprzątaniu kreując tym samym nową kategorię produktową z pogranicza IT i AGD. Efektywność robota została poddana testowi, zapraszamy do obejrzenia filmu.

 

W każdym domu są miejsca, w których czystość jest dla nas szczególnie istotna – łazienka, która na wprost kojarzy się z czystością, kuchnia w której chcemy przygotować posiłki w higienicznych warunkach oraz pokój dzienny, w którym odpoczywamy i nie chcemy, aby rozpraszały nas tak prozaiczne rzeczy jak zabrudzenia.

 

Przeprowadziliśmy ankietę, w której pytaliśmy respondentów co najczęściej odkurzają z podłogi w salonie, łazience oraz kuchni. Na tej podstawie wytypowaliśmy najbardziej irytujące Polaków zabrudzenia. W każdym pomieszczeniu rozsypaliśmy:

  • Duży pokój – 100 gram bułki tartej, która konsystencją najlepiej przypomina najczęściej wskazywane w ankiecie kurz i okruszki
  • Łazienka – 100 gram proszku do prania oraz 4 gramy włosia, które najczęściej wskazywali respondenci
  • Kuchnia – 100 gram cukru, który najczęściej rozsypuje się w tym pomieszczeniu

 

Do gry wkroczył iRobot Roomba 780, którego zadaniem była walka z wybranymi w ankiecie zabrudzeniami. Robot został włączony w każdym z tych pomieszczeń i pracował aż do momentu powrotu do stacji dokującej. Po zakończeniu jego pracy zważyliśmy ile zabrudzeń zebrał w jednym cyklu sprzątania…

 

Filmy obrazujące skuteczność iRobota Roomba:

- Salon

- Kuchnia

- Łazienka

 

***

iRobot projektuje i buduje roboty, które zmieniają rzeczywistość. Projektowane przez firmę roboty domowe pomagają ludziom szukać inteligentnych sposobów na sprzątanie, a roboty przeznaczone dla administracji publicznej i przemysłu pomagają chronić ludzi w strefach niebezpiecznych. Roboty konsumenckie i wojskowe cechuje iRobot Aware ®, czyli system inteligencji robota - opatentowana technologia wprowadzająca zaawansowane rozwiązania w dziedzinie nawigacji, poruszania się, sterowania i sztucznej inteligencji. Po więcej informacji na temat iRobot zapraszamy na stronę: http://www.irobot.pl/.

 

***

O DLF Sp. z o.o. - autoryzowany importer i dystrybutor urządzeń iRobot w Polsce. DLF sp. z o.o. z Gdyni istnieje na polskim rynku od początku lat dziewięćdziesiątych i specjalizuje się w sprzedaży nowoczesnych produktów z zakresu Hi-tech, robotyki i AGD. Celem DLF jest dostarczenie klientom najwyższej jakości urządzeń, które poprawiają jakość życia. Obecnie firma jest autoryzowanym importerem lub dystrybutorem marek takich jak: iRobot, Pleo, Stadler Form, Stylies, Aura Roboclean, Ozonomatic, Kohersen, Zedi oraz Coway.

Tagi:
Oceń artykuł:
zobacz ranking »
56%
44%
Komentarze (2)
Autor
Zaloguj się i komentuj pod swoim nickiem, jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
Treść
Obrazek
Podaj kod
 
Andr
2014-02-27(13:28:28)
Potwierdzam, ułatwia życie singlowi, który lubi dbać o porządek a jednocześni nie ma zbytnio na to czasu :)

Roman
2014-01-31(17:34:50)
Dopóki sam nie kupiłem to nie byłem przekonany. REwelacyjny produkt

Copyright © ForumBiznesu.pl 2012-2019 - Design & Engine - portale internetowe - FineCMS.pl
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.