Asarto nagrodzone w konkursie Najwyższa Jakość Quality International 2016

Z przyjemnością informujemy, iż Asarto zostało nagrodzone w konkursie Najwyższa Jakość Quality International 2016. Marka otrzymała najbardziej prestiżowy tytuł konkursu – certyfikat i Złote Godło w kategorii QI Product.

 

4_666

Pan Paweł Nowak z firmy Polcan Sp z o. o., Sp. komandytowo-akcyjna odbiera nagrodę z rąk Pani Anny Biszkowieckiej, redaktor naczelnej Forum Biznesu i Biznes Trendy oraz Pana  dra Henryka Siodmoka, Prezesa Zarządu firmy ATLAS.

 

Zdobycie nagrody jest potwierdzeniem, że marka Asarto stosuje najwyższe standardy, gwarantujące swoim Klientom otrzymanie produktu na najwyższym poziomie. Wielkim zaszczytem jest fakt, że marka Asarto, jako trzykrotny laureat w kategorii QI Product została dodatkowo uhonorowana specjalnym wyróżnieniem „Perła QI 2016”. Statuetka wskazuje, że obrany kierunek polityki firmy jest trafny i doceniany przez odbiorców.

 

6_666

Pan Paweł Nowak z Perłą QI


Najwyższa Jakość Quality International to największy i najbardziej prestiżowy program projakościowy w Polsce, realizowanypod patronatem Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości, Polskiego Komitetu Normalizacyjnego oraz Katedry Zarządzania Jakością Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie. Instytucje patronujące nie są związane z żadnym podmiotem gospodarczym, przez co gwarantują bezstronność oceny. Celem projektu jest promowanie w firmach i instytucjach skutecznych metod zarządzania jakością oraz wskazanie i promocja tych firm i instytucji, które reprezentują najwyższe parametry jakościowe.

 

 

 


Tagi:
Oceń artykuł:
zobacz ranking »
51%
49%
Copyright © ForumBiznesu.pl 2012-2019 - Design & Engine - portale internetowe - FineCMS.pl
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.