16 lat doświadczenia na polskim rynku aktuarialnym

Prospecto jest jedną z najbardziej doświadczonych i uznanych firm na polskim rynku aktuarialnym, na którym działa już 16 lat.

Prospecto specjalizuję się w doradztwie aktuarialnym i finansowym dla firm z wielu branż, również spółek notowanych na Giełdzie Papierów Wartościowych. Firma zajmuje się problemami związanymi z oceną ryzyka, wyceną rezerw pracowniczych, programami i funduszami emerytalnymi oraz systemami motywacyjnymi. Oferta zawiera także: wyceny warrantów i opcji na akcje, wyceny obligacji i pożyczek, wyceny przedsiębiorstw, marek i znaków towarowych, testy na utratę wartości aktywów, finansową ocenę projektów inwestycyjnych oraz kompleksową optymalizację kosztów pozapłacowych.

Prospecto wyróżnia 16 letnie doświadczenie w wykonywaniu zleceń wymagających zaawansowanej wiedzy z zakresu matematyki aktuarialnej i finansowej. W tym czasie biuro dokonało ponad 7 000 wycen dla ponad 1 000 różnych firm zatrudniających ponad 450 000 pracowników.

W trosce o wysoką jakość usług oraz o bezpieczeństwo przekazywanych informacji Spółka posiada międzynarodowe certyfikaty: System Zarządzania Jakością (ISO 9001) i Zarządzanie Bezpieczeństwem Informacji (ISO 27001).

Zespół licencjonowanych aktuariuszy gwarantuje szybkie i rzetelne wykonanie usług szytych na miarę – dostosowanych do potrzeb każdego z Klientów.

prospecto_2_800

Tagi: Polska
Oceń artykuł:
zobacz ranking »
51%
49%
Autor
Zaloguj się i komentuj pod swoim nickiem, jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
Treść
Obrazek
Podaj kod
 
Copyright © ForumBiznesu.pl 2012-2019 - Design & Engine - portale internetowe - FineCMS.pl
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.