MK - KONSHURT - Dobra Marka 2016!

Firma KONSHURT działa na rynku od 1990 roku jako wyspecjalizowany dystrybutor konserw drobiowych, mięsnych i rybnych . Każdego dnia Firma dostarcza do swoich Klientów ponad 300 tys. sztuk produktów różnego rodzaju, z  trzech magazynów: głównego w Częstochowie oraz dwóch oddziałów: w Jarosławiu i w Koszalinie, obsługując cały rynek Polski. Z Klientami kontaktuje się każdego dnia Zespół Handlowców pracujących w terenie oraz stacjonarnie. Na przestrzeni 26 lat swojego istnienia, Firma zyskała zaufanie i uznanie swoich Odbiorców.10_brzoskwinie_polowki_w_syropie_dsc0949_1033

 

Bardzo ważnym momentem w historii Firmy było powstanie w 2000 roku marki własnej "MK".

 

Poprzez konsekwentną realizację wyznaczonej przez twórcę i właściciela marki "MK" ścieżki rozwoju, marka wyznacza nowe standardy na rynku.


Podstawowe pryncypia dla marki "MK" to:

- nieustanna dbałość  o najwyższą jakość

- atrakcyjna cena produktu

- innowacja


W okresie ostatnich kilku lat marka "MK" rozwijała się zgodnie z trendami rynkowymi i oczekiwaniami Klientów. Do portfolio marki dołączyły produkty spoza kategorii konserw, co pozwoliło z powodzeniem zaistnieć marce  w segmencie ,,zdrowej żywności,, oraz w segmencie produktów szybkozbywalnych, będących składnikiem dań przyrządzanych codziennie przez tysiące gospodarstw domowych w Polsce i za granicą. Na dzień dzisiejszy w portfolio marki "MK" jest ponad 100 produktów i liczba ta systematycznie rośnie.

 

karma_dla_psa_1500_01

 

 

 

Firma uważnie obserwuje trendy rynkowe. Dlatego na początku 2016 roku powstała marka siostrzana dla marki "MK" - "MK ANIMALS". Są to produkty przeznaczone dla psów i kotów. Rynek karm w Polsce rozwija się bardzo dynamicznie. Firma będzie konsekwentnie rozwijać portfolio produktów pod marką "MK ANIMALS".

 

konshurt_dm_2016_logo_300_dpi_571

 

 

 

 

Dziękujemy naszym Klientom za lojalność i wybór produktów marki "MK". Godło DOBRA MARKA podkreśla wartości, którymi kierujemy się na co dzień w naszej pracy.

 

 

 

Marek Kasprzyk, Prezes Zarządu

Konshurt Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k.

Oceń artykuł:
zobacz ranking »
53%
47%
Copyright © ForumBiznesu.pl 2012-2019 - Design & Engine - portale internetowe - FineCMS.pl
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.