Firma Kosmetyczna LOTON się zmienia!!!

LOTON® to firma kosmetyczna, której celem jest dawanie satysfakcji wszystkim łączącym nowoczesność z szacunkiem do natury. Projektujemy kosmetyki tak, aby dać szanse przyrodzie na odnawianie jej potencjału. Dotąd tworzyliśmy je omijając gdzie to możliwe surowce syntetyczne i tak będziemy postępować nadal. Tak widzimy dobro naszych klientów, naszego środowiska i nas wszystkich.

 

LOTON - historia:

 

Firma Kosmetyczna LOTON® od ponad 55 lat dostarcza klientom swoje wyroby. Początek działalności to rok 1957. Zajmując się przetwarzaniem  białka zbliżyliśmy się do kosmetyki. Specjalizujemy się w pielęgnacji i stylizacji włosów. Marka LOTON® jest zastrzeżona. Nasze sztandarowe produkty pod tą marką  są na rynku od 40 lat. Wśród znanych marek są to jedyne takie, w których czynnikiem utrwalającym kształt włosa jest naturalne białko w miejscu, gdzie inni stosują żywice syntetyczne. Tym się chlubimy i to doceniają nasze klientki, których lojalność (bywa, że czterdziestoletnia) jest godna podziwu. Marka LOTON jest doceniana.

 

LOTON dzisiaj:

 

Nasza receptą na kryzys gospodarczy 2008 roku było wykreowanie nowej linii kosmetyków pod marką PROVIT. Te produkty dedykowane były młodszej części społeczeństwa i zostały zaakceptowane przez młodych ludzi - udało się. Dziś już tę linię tworzy 25 pozycji i najlepsze pozycje w tej serii to:

  • PROVIT JEDWAB w PŁYNIE – dwufazowa odżywka do włosów
  • PROVIT KERATYNA w PŁYNIE – odżywka do włosów
  • SERUM JEDWABNE – do końcówek włosów

W Poznaniu wiosną 2013roku na targach LOOK 2013 serii PROVIT nadano Złoty MEDAL.

 

02_465 

 

Pozostając w ciągłym kontakcie z młodymi adeptami fryzjerstwa i salonami kosmetycznymi szukamy nowych inspiracji. Stąd pojawiła się seria LOTON PROFESSIONAL ze szczególnie wymyślnymi kosmetykami do włosów. Z  nimi wychodzimy naprzeciw bardziej poszukującym kobietom.

  • GEL SPRAY – szczególnie silny lakier do włosów
  • VOLUME – płyn zwiększający objętość włosów
  • TERMO SPRAY do PROSTOWANIA WLOSÓW
  • TERMO SPRAY LOKI
  • ARGAN REPAIR
  • KERATIN REPAIR

 

Nasze kosmetyki do włosów można kupić we wszystkich liczących się sieciach drogeryjnych od największych jak ROSSMANN, NATURA  począwszy po wiele mniejszych. Jesteśmy tez obecni w sieciach hiper i supermarketów CARREFOUR, TESCO, INTERMARCHE, NETTO, POLOMARKET.

 

01_800


Eksport może być receptę na kryzys. Z dużą satysfakcją mówimy, że nasze kosmetyki są już dostępne w ROSJI, Bułgarii, na Litwie.

 

Wkładamy dużo pracy w to, by znać potrzeby naszych klientek. Nasze produkty są kreowane z dużą starannością. Ciągle analizujemy zmieniające się potrzeby rynku i odpowiadamy na nie. Coraz częściej słyszymy w odpowiedzi „I like it”. Widząc rosnącą sprzedaż czujemy się jeszcze bardziej zmotywowani do pracy nad naszymi kosmetykami – dla Was.

 Lubcie nas!

 

Wiesław Daroń,

Prezes Zarządu Firmy Kosmetycznej LOTON

www.loton.pl, biuro@loton.pl

Oceń artykuł:
zobacz ranking »
48%
52%
Komentarze (1)
Autor
Zaloguj się i komentuj pod swoim nickiem, jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
Treść
Obrazek
Podaj kod
 
XXX
2015-03-24(21:22:15)
Copyright © ForumBiznesu.pl 2012-2019 - Design & Engine - portale internetowe - FineCMS.pl
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.