PUP Bytom stawia na nowoczesne narzędzia w komunikacji

Powiatowy Urząd Pracy w Bytomiu już po raz kolejny wykorzystuje nowoczesne technologie w celu poprawy jakości usług świadczonych na rzecz osób bezrobotnych i poszukujących pracy. Na poziomie +2 w Centrum  Handlowym Agora w Bytomiu Powiatowy Urząd Pracy w Bytomiu zainstalował monitor, na którym prezentowane są informacje o aktualnych ofertach pracy.

 

Jest to doskonała forma upowszechniania informacji o wolnych miejscach pracy, która ułatwi osobom szukającym zatrudnienia, poruszanie się po rynku pracy i wybór odpowiedniej dla siebie oferty zatrudnienia.

 

Osoby zainteresowane podjęciem lub zmianą zatrudnienia w łatwy i dostępny sposób będą mogły odnaleźć interesujące ich informacje. Monitor z ofertami pracy w centrum handlowym to kolejna inicjatywa Powiatowego Urzędu Pracy w Bytomiu, po uruchomieniu kiosków multimedialnych oraz umożliwieniu klientom kontaktowania się z pracownikami Urzędu za pośrednictwem komunikatora GG, wykorzystująca najnowsze technologie w celu ułatwienia mieszkańcom Bytomia korzystanie z usług Urzędu Pracy.

 

Tagi: Polska
Oceń artykuł:
zobacz ranking »
54%
46%
Autor
Zaloguj się i komentuj pod swoim nickiem, jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
Treść
Obrazek
Podaj kod
 
Copyright © ForumBiznesu.pl 2012-2019 - Design & Engine - portale internetowe - FineCMS.pl
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.