PLICZKO GOSPODARSTWO ROLNE – NOMINACJA DO TYTUŁU NAJWYŻSZA JAKOŚĆ QI 2017

W sercu Górnego Śląska, zainspirowani naturalnym i zdrowym trybem życia, tworzymy produkty firmy Pliczko Gospodarstwo Rolne. Wierzymy, że to czym się odżywiamy jest niezwykle ważne. Tworzymy naturalną żywność bez sztucznych składników, barwników i aromatów.


pliczko_olej_ostropoest_2_4592_01

Foto: Olej z ostropestu plamistego tłoczonego na zimno

 

pliczko_olej_z_czarnuszki_1410_02

,

Foto: Olej z czarnuszki

 

Zajmujemy się wyrobem olejów tłoczonych na zimno z lnu, rzepaku, słonecznika, ostropestu, krokosza barwierskiego, kokosu, lnianki siewnej, czarnuszki, wiesiołka, sezamu, rokitnika oraz z konopi siewnych. W naszej tłoczni oleje pozyskuje się  z naturalnych nasion za pomocą pras ślimakowych, dzięki którym po wydobyciu oliwy skład biochemiczny oliwy jest taki sam jak w nasionach tych roślin. W ten właśnie sposób powstaje olej dziewiczy (extra vergine). Oleje te stanowią prawdziwe bogactwo składników odżywczych, witamin i minerałów. Są idealnym komponentem wielu potraw, posiadają szerokie właściwości lecznicze, mają również zastosowanie kosmetyczne.


pliczko_maka_migdaowa_4592_01

Foto: Mąka migdałowa

 

pliczko_maka_z_plaskurki_p_przemial_4592_01

Foto: Mąka z płaskurki z pełnego przemiału

 

   Produkujemy również świeże i pożywne płatki oraz pełnowartościowe mąki z pełnego przemiału, mielone w tradycyjnych młynach żarnowych, które pozwalają na wytwarzanie mąk różnej granulacji. Mąka z pełnego przemiału stanowi naturalne źródło niezbędnych dla naszego organizmu składników mineralnych, witamin i błonnika. Szeroki wybór mąk pozwala na wykorzystywanie ich do pieczenia chlebów, ciast, pizzy. Domowe wypieki powstające na bazie naszych wyrobów, nie tylko znakomicie smakują, ale są też idealnym dopełnieniem prawidłowo zbilansowanej diety. 


pliczko_mango-kawaki-bio_4592_01

Foto: Mango Kawałki - Bio

 

  Ci, którzy cenią sobie wysoką jakość, doskonały smak, tradycyjny sposób wytwarzania oraz sprawdzone i naturalne pochodzenie - znajdą u nas coś dla siebie.


pliczko_orzech_barazylijski_4592_02

Foto: Orzechy brazylijskie

 

pliczko_orzech_pecan_4592_01

Foto: Orzechy Pecan

 

  Tworzymy naturalną żywność, stanowiącą alternatywę dla produktów dostępnych w hipermarketach oraz żywności przetworzonej i modyfikowanej.


   Nasze Gospodarstwo oferuje także szeroki wybór kasz, nasion jadalnych, ziół, przypraw, bakalii, bio bakalii, miodów, mleka krowiego i koziego, a także jaj pochodzących od kur hodowanych na ściółce w rodzimej Fermie Drobiu Pliczko, istniejącej od 1979 roku.

pliczo_ryz_arborio_4592_01

Foto: Ryż

 

   Gospodarstwo zajmuje się również wyrobem poduszek z łusek zbóż, zapewniających prawidłowe ułożenie kręgosłupa i spokojny, zdrowy sen. Poduszki wypełnione są łuskami gryki, orkiszu, płaskurki a także ziarnami pszenicy, które pozyskujemy w naszym Gospodarstwie  jako produkty uboczne w procesie obłuszczania ziaren do produkcji mąk i płatków.


poduszka_z_plaskurki_4592

 

 Foto: Poduszka z płaskurki

 

 

 

Oceń artykuł:
zobacz ranking »
53%
47%
Autor
Zaloguj się i komentuj pod swoim nickiem, jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
Treść
Obrazek
Podaj kod
 
Copyright © ForumBiznesu.pl 2012-2019 - Design & Engine - portale internetowe - FineCMS.pl
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.