Makarun otwiera się na Śląsk. Kolejny punkt sieci otwarto właśnie w Galerii SFERA

Po spektakularnych sukcesach w innych rejonach Polski, sieć spaghetterii Makarun Spaghetti and Salad zdecydowała się na otwarcie pierwszej restauracji w Bielsku-Białej.  Od 2 sierpnia klienci największego centrum handlowego Podbeskidzia -  Galerii Sfera, mogą korzystać z smakowitej oferty punktu działającego pod tym charakterystycznym, biało-pomarańczowym szyldem. Jest to już 24 lokal marki w Polsce, 5. prowadzony w centrum handlowym.

 

Wybór Bielska-Białej jako miejsca otwarcia kolejnej restauracji był nieprzypadkowy. Jak przekonują przedstawiciele marki, miasto jest przecież głównym ośrodkiem administracyjnym, przemysłowym, kulturalnym, turystycznym, a także akademickim Podbeskidzia i jednym z ogólnopolskich liderów pod względem rozwoju gospodarczego.

 

- O potencjale tego rynku świadczy obecność w Bielsku – Białej przedstawicielstw wielu międzynarodowych marek, stosunkowo niski wskaźnik bezrobocia i imponująca liczba zarejestrowanych podmiotów gospodarczych. Miasto jest też jednym z najprężniej działających ośrodków kulturalnym na Śląsku, które przyciąga turystów z różnych rejonów Polski i Świata. Wydarzenia typu Bielska Zadymka Jazzowa są przecież znane wszystkim z nas – wyjaśnia Karol Kożusznik, Zastępca Kierownika Działu Obsługi franczyzy Makarun,

 

Nowa restauracja sieci została otwarta w Galerii Sfera – największej i najnowocześniejszej galerii handlowej Podbeskidzia, z najszerszą ofertą handlową i kulinarną w regionie.

 

Oferta gastronomiczna Galerii Sfera, ze względu na szerokie i różnorodne portfolio dań jest jednym z naszych wyróżników. To wyróżnik, który przyciąga nie tylko robiących zakupy, ale sam w sobie jest celem odwiedzin naszego centrum. Dlatego bardzo skrupulatnie wybieramy nowych najemców, chcemy, żeby posiłki były przygotowywane z dobrych składników i pozwalały klientom spróbować smaków, z różnych zakątków świata. Makarun idealnie wpisuje się w ten koncept – podkreśla Monika Magner, dyrektor Galerii Sfera.

 

Od teraz klienci galerii oprócz ekoburgerów, dań kuchni tajskiej czy sushi, w przerwie pomiędzy zakupami będą więc mogli skosztować oryginalnych, włoskich makaronów dostępnych w formule „take away”.


A te, podobnie jak we wszystkich należących do sieci restauracjach, serwowane będą w towarzystwie wyjątkowych sosów. W Sferze, oprócz standardowej oferty, dodatkowo co miesiąc pojawi się jednak „sos miesiąca”, a także, wprowadzona od samego początku, większa gama dodatków.

   

- Co więcej, na wszystkich klientów Galerii Sfera będą u nas czekać również firmowe zapiekanki – inspirowane rzecz jasna jedynymi w swoim rodzaju włoskimi smakami – dodaje na koniec przedstawiciel Makarun’a.

 

Serwowane przez sieć dania wyróżnia unikalny smak, będący wynikiem korzystania z wysokiej jakości produktów – w tym włoskiego makaronu z pszenicy Durum. To, w połączeniu z atrakcyjną ceną sprawia, że oferta spagheterii jest jedną z najbardziej ekonomicznych propozycji obiadowo-lunchowych w kraju.

 

 

Tagi:
Oceń artykuł:
zobacz ranking »
50%
50%
Autor
Zaloguj się i komentuj pod swoim nickiem, jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
Treść
Obrazek
Podaj kod
 
Copyright © ForumBiznesu.pl 2012-2019 - Design & Engine - portale internetowe - FineCMS.pl
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.