Vitalia.pl Dobrą Marką 2017

W wyniku przeprowadzonego badania marka Vitalia.pl otrzymała certyfikat Dobra Marka 2017. Firma od 12 lat jest liderem odchudzania przez Internet – z jej usług skorzystało już ponad 2 mln osób.


 vitalia_dobra_marka_5524

Vitalia.pl to najprostsza w stosowaniu dieta online w Polsce. Nie dziwi fakt, że w kategorii łatwość użytkowania oraz stosunek ceny do jakości marka uzyskała maksymalną ilość punktów.

Sercem firmy jest opracowany przez zespoły dietetyków i informatyków system ekspercki. Jego zadaniem jest gromadzenie i aktualizowanie szczegółowych informacji m.in. o tysiącach przepisów czy normach prawidłowego odżywiania.

Serwis umożliwia:


● otrzymanie indywidualnie dopasowanego jadłospisu,


● skuteczną utratę wagi bez efektu jojo,


● korzystanie z największej w Polsce bazy produktów spożywczych wraz z wartościami odżywczymi,


● swobodne korzystanie z wiedzy ekspertów dotyczącej zasad prawidłowego odżywiania się oraz zdrowego trybu życia.


Dieta Smacznie Dopasowana opracowana przez ekspertów Vitalii, to skuteczna metoda odchudzania przy zachowaniu norm polskiego Instytutu Żywności i Żywienia. Jadłospisy są indywidualne, zbilansowane, a przede wszystkim smaczne. 


Wyjątkowa dieta - jesz dużo i wszystko, a do tego chudniesz!

Serwis Vitalia.pl umożliwia komponowanie bardzo skutecznych diet przeznaczonych dla osób walczących z nadwagą lub pragnących utrzymać wagę dotychczasową. Vitalia.pl to prosty i funkcjonalny serwis: po wypełnieniu niezbędnych ankiet i formularzy uwzględniających przeciwskazania zdrowotne oraz preferencje, użytkownik otrzymuje indywidualny program diety z przepisami wykonania posiłków i listą niezbędnych zakupów.

Dzięki unikalnym funkcjom i nowatorskim rozwiązaniom w Vitalia.pl można m. in.:


wymieniać potrawy na inne,


dopasować potrawy do swoich preferencji, np. zamienić nielubiany składnik potrawy na inny bądź wybrać czy chcemy więcej ciepłych czy zimnych dań,


dopasować stopień skomplikowania przygotowywanych potraw do stylu życia (np. szybkie dania obiadowe, proste, oparte na ogólnodostępnych półproduktach),


tworzyć listy zakupów.


W celu zapewnienia jak największego komfortu korzystania z usług, serwis umożliwia użytkownikom stały, szybki kontakt z konsultantami i dietetykami Vitalia.pl – można się z nimi kontaktować przez pocztę elektroniczną, komunikator oraz forum.
 

Dlaczego Polacy uwielbiają dietę Smacznie Dopasowaną?

Jest skuteczna – nie obiecujemy cudów tylko realne efekty.

                                     „Schudłam 30 kg i sama do tej pory nie wierzę!”
                                                                                                                                           Patrycja

 
                     metamorfoza_1200

Jest smaczna i prosta - obiady do 20 minut (tylko w Vitalii).


Jest wygodna - możliwość wymiany posiłku na 1 z 4000 potraw.


Jest niedroga - koszt składników diety dziennej to nawet 12,45 zł.


Jest zdrowa i dostępna - w jadłospisach znajdują się tylko podstawowe nieprzetworzone produkty, które można znaleźć w każdym markecie.


Jest dopasowana - do płci, wieku, aktualnej i docelowej wagi, poziomu aktywności fizycznej, tempa w jakim chce się chudnąć, czasu, który można spędzić w kuchni, różnorodności posiłków oraz preferencji smakowych.


Ma opiekę 3 specjalistów - nielimitowany kontakt z dietetykiem, psychologiem odchudzania i trenerem. Odpowiedź na czacie i przez e-mail również w weekendy.


Daje motywację – ma Grupę Wsparcia PREMIUM, czyli 5 podobnych osób, z tym samym celem, Vitamotywację, czyli narzędzia motywacyjne opracowane przez psychologów i dietetyków, indywidualne konsultacje ze specjalistą – psychologiem odchudzania, społeczność, czyli 600 000 osób, które też się odchudzają, kontrolę postępów, czyli cotygodniową kontrolę wagi, fazy odchudzania i wykresy postępów.


W pakiecie plan treningowy gratis - do realizowania w domu lub na siłowni oraz 30 treningów video - na spalanie tłuszczu, modelowanie, jak również ćwiczenia rozciągające i uelastyczniające oraz indywidualne konsultacje z osobistym trenerem.

Jeden abonament – 19 funkcji i udogodnień.

Ty również marzysz o nowej sylwetce?

 
Z kodem RABAT3 10% tańsza dieta dla Ciebie (wpisz go w 2. kroku procesu zakupu)


                                              kupdiete_2_900_01

Tagi:
Oceń artykuł:
zobacz ranking »
54%
46%
Copyright © ForumBiznesu.pl 2012-2019 - Design & Engine - portale internetowe - FineCMS.pl
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.