Obuwie dziecięce - Emel

emel_ad_200x278_2_800

 

  

Emel'e to jedyne buty dla dzieci produkowane ręcznie. Powstają w manufakturze, w której pasjonaci dbają o dziecięce stopy. Są wykonane tak doskonale, że dajemy na nie Wieczystą Gwarancję.

 

Komfort dziecka jest najważniejszy, potem dopiero styl i moda. Co 2 lata roczki poddajemy badaniom w Instytucie Matki i Dziecka w Warszawie. W 2011 dostaliśmy najwyższe oceny we wszystkich kategoriach! Cel jest jeden: Dać komfort, który umożliwi prawidłowy rozwój stóp!
 

Dlaczego montaż ręczny jest tak ważny? Ponieważ żadna maszyna nie jest w stanie wyczuć naprężeń delikatnych skór, jakie powinny być stosowane przy produkcji butów dziecięcych. Dlatego właśnie możliwości ludzkich rąk są niezastąpione.


Skóra to główny element konstrukcji, mający bezpośredni wpływ na wygodę, funkcjonalność i wygląd buta.  
 

 

 

Jej doborem zajmuje się osobiście właścicielka firmy, stawiając garbarniom bardzo wysokie wymagania.Wszystkie używane przez nas skóry nie zawierają rakotwórczego chromu.

 

Najwyższa jakość Emel'i znajduje uznanie u rodziców, ale przede wszystkim u lekarzy ortopedów. Dowodem mogą być liczne nagrody i wyróżnienia takie jak: Super Produkt, Laur Konsumenta, Najlepsze w Polsce.

Serdecznie polecamy Emel'e dla Waszych pociech. Dzieci zasługują tylko na najlepsze produkty.

 

Beata i Cezary Kudrzyn,

Właściciele i twórcy Emela

www.emel.com.pl/

Tagi:
Oceń artykuł:
zobacz ranking »
50%
50%
Copyright © ForumBiznesu.pl 2012-2019 - Design & Engine - portale internetowe - FineCMS.pl
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.