Home Broker nagrodzony za kompleksowe usługi pośrednictwa na rynku nieruchomości

Tytuł Laureata ogólnopolskiego programu Najwyższa Jakość Quality International oraz Godło QI zostały przyznane firmie Home Broker w kategorii QI SERVICES - usługi najwyższej jakości.

 

Kapituła konkursu złożona ze ekspertów rynku doceniła zwłaszcza zakres świadczonych usług, będących przedmiotem konkursowego zgłoszenia. Kompleksowość świadczonych usług dotyczy przede wszystkim pośrednictwa w sprzedaży i wynajmie nieruchomości oraz pośrednictwa w sprzedaży kredytów hipotecznych. Za wyróżnik uznano także współpracę z deweloperami, dzięki czemu firma jest największym w kraju pośrednikiem w sprzedaży nowych mieszkań.


Najwyższa Jakość Quality International to ogólnopolski program konkursowy realizowany przez ForumBiznesu.pl i cykl gospodarczy Forum Biznesu pod patronatem Ministerstwa Infrastruktury i Rozwoju, Klubu Polskie Forum ISO 9000 i Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości.


Prestiżowy tytuł Najwyższa Jakość Quality International oraz zdobyte Godło QI o międzynarodowym znaczeniu, sygnowane przez Instytucje Patronujące jest potwierdzeniem najwyższych standardów jakościowych stosowanych w Home Broker.


Przedsięwzięcie skierowane jest do działających na terytorium Polski instytucji, producentów i usługodawców, posiadających czytelną politykę jakości w odniesieniu do produktu, usługi lub systemu zarządzania.


Celem Programu jest promowanie w firmach i instytucjach skutecznych metod zarządzania jakością oraz wskazanie i promocja tych firm i instytucji, które reprezentują najwyższe standardy, które gwarantują klientom i konsumentom otrzymanie produktu lub usługi na najwyższym poziomie.


 

Copyright © ForumBiznesu.pl 2012-2019 - Design & Engine - portale internetowe - FineCMS.pl
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.