Święto branży izolacji przemysłowych w Krakowie

W dniach 18-19 września 2014 r. na terenie Międzynarodowego Centrum Targowo-Kongresowego EXPO Kraków odbędą się niezwykle istotne wydarzenia związane z branżą izolacji przemysłowych.


Międzynarodowe Targi Izolacji Przemysłowych 4Insulation, Konferencja Heat not Lost, Konferencja FESI oraz XI Mistrzostwa
Europy w Zawodzie Monter Izolacji Przemysłowych.
 
W targach 4Insulation oraz konferencji Heat not Lost będą brali udział wykonawcy izolacji przemysłowych, dostawcy materiałów i maszyn, przedstawiciele przemysłu energetycznego i chemicznego, dostawcy technologii oraz specjaliści z branży. Będzie to niespotykana okazja do wymiany informacji związanych z wykonawstwem izolacji przemysłowych oraz pozyskania nowych klientów.

Do rywalizacji w 11. edycji FESI Apprentice Championship przystąpi 14. młodych adeptów sztuki montażu izolacji przemysłowych. Zawodnicy zostali wybrani z europejskich stowarzyszeń należących do FESI, w tym również z Polskiego Stowarzyszenia Wykonawców Izolacji Przemysłowych.

Głównym celem Mistrzostw jest promowanie wysokich standardów i jakości pracy w branży izolacji przemysłowych,a także propagowanie i wspieranie szkolnictwa zawodowego.

Przez dwa dni będzie można obserwować zmagania młodych monterów, Polskę będzie reprezentować Łukasz Woroń z firmy KAEFER S.A., zwycięzca 5. Mistrzostw Polski Monterów Izolacji Przemysłowych.

 

19 września poznamy nowego Mistrza Europy Monterów Izolacji Przemysłowych!

Tagi:
Oceń artykuł:
zobacz ranking »
51%
49%
Copyright © ForumBiznesu.pl 2012-2019 - Design & Engine - portale internetowe - FineCMS.pl
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.