Pierwsze BMW i3 od Alphabet

W listopadzie br. Alphabet Polska przekazał w użytkowanie pierwszy egzemplarz elektrycznego BMW i3 w swojej flocie. Klientem, który odebrał ten flagowy model innowacyjnego programu AlphaElectric jest firma Planet Cash.

 

fot._alphabet_2_900

 

Planet Cash jest spółką należącą do ITCARD, drugiego co do wielkości operatora pod względem liczby bankomatów w Polsce.

 

Strategia naszej firmy jasno określa jej cele, wśród których jest między innymi dostarczanie nowoczesnych rozwiązań, korzystanie z innowacji oraz wyprzedzanie konkurencji w ramach najwyższych standardów obsługi klientów – mówi Piotr Kawczyński, dyrektor ds. sprzedaży i rozwoju sieci Planet Cash. Tymi samymi przesłankami kierowaliśmy się zamawiając pierwszy w naszej flocie samochód elektryczny, który przy okazji jest także pierwszym modelem BMW i3 oddanym w użytkowanie przez Alphabet Polska. Kwestie wizerunkowe, wiążące się z tą decyzją idą także w parze z naszą polityką proekologiczną.

 

 

ITCARD jest klientem Alphabet od 2013 r., a współpraca pomiędzy firmami ropoczęła się od złożenia najkorzystaniejszej oferty na nomen omen również auto marki BMW. Od tamtej pory Alphabet miał szansę zaprezentować klientowi wymierne korzyści, wiążące się z wynajmem długoterminowym floty.

 

 Wcześniej auta klienta były obsługiwane jedynie za pośrednictwem leasingu finansowego. W miarę rozwoju naszej współpracy udało nam się w praktyce pokazać, jak wygodnym rozwiązaniem dla firm jest Full Service Leasing, co z czasem poskutkowało całkowitą zmianą profilu parku samochodowego ITCARD. Obecnie firma korzysta z FSL, a do końca roku w zamówieniach znajduje się jeszcze 20 nowych pojazdów – mówi Marcin Szarawarski, opiekujący się flotą ITCARD w Alphabet Polska.


 

O ITCARD

 dm_2014_small_142

ITCARD jest drugim co do wielkości operatorem pod względem liczby bankomatów w Polsce. Głównym przedmiotem działalności ITCARD jest obsługa autoryzacyjna transakcji w bankomatach, transakcji bezgotówkowych w terminalach płatniczych POS oraz wydawanie kart płatniczych z logo VISA i MasterCard. Firma dostarcza nowoczesne i kompleksowe rozwiązania płatnicze dla Klientów, wymagających niezawodności, bezpieczeństwa i realnych korzyści biznesowych. Do ITCARD należy niezależna sieć bankomatów funkcjonująca pod marką Planet Cash, która została uznana za najbardziej godną zaufania firmę wśród instytucji finansowych i uhonorowana nagrodą Dobra Marka 2014 – Jakość, Zaufanie, Renoma.

 

O Alphabet Polska

Alphabet to jeden z czterech największych dostawców usług Car Fleet Management w Europie, reprezentowany w 18 krajach i finansujący obecnie flotę ponad 536,000 samochodów. Firma powstała w 1997 roku, jako część Grupy BMW specjalizująca się w leasingu i zarządzaniu flotą. Doświadczenie i gruntowna wiedza stanowią podstawę oferty nowoczesnych produktów, dopasowanych do potrzeb i oczekiwań Klientów. Firma oferuje szeroki zakres usług na każdym etapie współpracy – od doradztwa i finansowania po wsparcie serwisowe, jak również kompleksowe programy zarządzania flotą korporacyjną.

W Polsce Alphabet również zajmuje czwarte miejsce wśród największych dostawców rozwiązań Car Fleet Management, zarządzając obecnie flotą blisko 12 000 aut. Firma rozpoczęła swoją działalność na polskim rynku w 2011 roku, wraz z przejęciem struktur funkcjonującego od 2001 roku ING Car Lease.

 

Więcej informacji: www.alphabet.pl

 

 

Oceń artykuł:
zobacz ranking »
50%
50%
Autor
Zaloguj się i komentuj pod swoim nickiem, jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
Treść
Obrazek
Podaj kod
 
Copyright © ForumBiznesu.pl 2012-2019 - Design & Engine - portale internetowe - FineCMS.pl
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.