Platforma zakupowa Planet Plus pomaga Polakom oszczędzać

Zakupy w platformie Planeta Plus to nie tylko dostęp do najlepszych sklepów w Polsce, ale i czysty zysk – za każdym razem część pieniędzy za zakupy wraca na Nasze konto. Polacy zaoszczędzili dzięki nam już ponad 2 miliony złotych i z każdą minutą ta kwota wzrasta.

 

 

Miłosz Gołębiewski, kierownik marketingu w ITCARD zapewnia, że platforma otwiera nową erę zakupów przez internet. – W wyniku przejęcia przez ITCARD platformy zakupowej Karta Plus powstał produkt, który zrewolucjonizuje rynek zakupów w internecie. Jako jedyni na rynku oferujemy Klientom możliwość korzystania podczas zakupów z połączenia rabatów i cashbacku. Dla Klientów to oszczędność w skali nawet kilkudziesięciu złotych od wyjściowej ceny produktu. –


Trudno nie przyznać, że to prawdziwa rewolucja. Czasy, kiedy wygląd sklepu internetowego i szybkość zakupów wystarczały aby zatrzymać Klientów, dawno minęły. Dziś potrzeba czegoś więcej, czegoś, co sprawi, że zakupy przez internet będą kojarzyły się Klientowi z ewidentną korzyścią, i to nie jednorazową, okazyjną, ale trwającą przez cały czas korzystania z zakupów za pośrednictwem danej platformy. W tym miejscu dochodzimy do sedna sprawy, czyli startującego właśnie projektu Planet Plus.


Hasło Planet Plus to „nagradzanie za kupowanie”. Nagradzanie, kojarzy się z korzyścią, a kupowanie z przyjemnością. Obie łączą się w jedno w platformie Planet Plus, która oferuje Klientom możliwość zakupów w sklepach z branży odzieżowej, spożywczej, kosmetycznej, motoryzacyjnej, sprzętu AGD i RTV, a także korzystania z usług branży ubezpieczeń, bankowości i finansów. Mowa o potentatach rynkowych, znanych i lubianych przez miliony Polaków – są to np. Saturn, Media Markt, iSpot, frisco.pl, Douglas, Tchibo, merlin.pl, agito.pl.


Klienci mają u nas w czym wybierać – zapewnia twórcy platformy Planet Plus Jan Sikora. –Na dzień dzisiejszy możemy poszczycić się ofertą ponad 500 sklepów ze wszystkich sektorów, co dla każdego naszego Klienta oznacza tyle, że korzystając z platformy Planet Plus może kupić niemal wszystko czego potrzebuje oraz szybko i wygodnie skorzystać z usług bankowych, finansowych i wielu innych. –


Cashback czyli rewolucja w portfelu


Kiedy Klienci sklepów słyszą o oszczędzaniu podczas zakupów, najczęściej kojarzy im się to z niewielkimi kwotami, niemal nieodczuwalnymi dla codziennego budżetu jakim dysponują. Tymczasem platforma Planet Plus to prawdziwa rewolucja w zakupach. Nie dosyć, że Klienci kupują w najlepszych sklepach, to jeszcze osiągają zysk w wysokości nawet kilkuset złotych przy jednym tylko zakupie. Pieniądze te wracają jako „żywa” gotówka do ich portfela – są zwracane na konto bankowe.

Najłatwiej będzie wyobrazić to sobie w praktyce. Weźmy więc pod uwagę Klienta, który rejestruje się w platformie Planet Plus. Właśnie kupuje on produkt za kwotę 300 zł. Uznajmy, że mowa o cashbacku na poziomie 4% i dodatkowym rabacie 15%. System sam wyliczy ile pieniędzy z zakupów powinno wrócić na konto Klienta. Sam dokona rozliczenia. Sam też dopilnuje, by pieniądze we właściwej kwocie wróciły na jego rachunek bankowy. A więc za produkt za cenę 300 zł, nasz Klient zapłaci w rzeczywistości 244 zł, bo 66 zł wróci na jego rachunek bankowy. Jeśli przyjąć, że kupuje on za pośrednictwem platformy Planet Plus wiele innych produktów, w skali miesiąca jego oszczędność może dojść nawet do tysiąca złotych i więcej. Czy to nie genialne?


Rejestracja i kupowanie


Jeśli ktokolwiek ma wątpliwości, dotyczące funkcjonalności platformy Planet Plus, szybko rozwieje je podczas pierwszej rejestracji lub logowania. Założenie konta jest darmowe, i wymaga poświęcenia dosłownie jednej minuty. W panelu klienta doskonale widoczne są informacje o historii zakupów, ilości zaoszczędzonych pieniędzy, ofertach dnia i specjalnych promocjach, które łączą się z cashbackiem, co oznacza, że czasem oszczędność zakupów może wynieść nawet do 50% wartości danego produktu. Nie ma więc żadnych powodów, by nie wykorzystać potencjału Planet Plus do robienia codziennych zakupów. Najlepiej zacząć właśnie teraz! Więcej informacji: www.planetplus.pl
Informacje o twórcach projektu:


ITCARD - lider rynku płatności. Oferuje zaawansowane rozwiązania w modelach płatności zarówno na rynku kart płatniczych, bankomatów, sieci terminali POS, a także innowacyjnych metod zabezpieczania przepływu gotówki dla klientów indywidualnych oraz sektora bankowego.


KARTA PLUS – pionier rynku sprzedaży premiowanej. Jako pierwsi wprowadzili do obrotu autorski portal zakupowy, który wykorzystywał model Cashback zintegrowany z kartą miejską, co zapewniało możliwość korzystania ze zniżek i rabatów w setkach sklepów.

 

Tagi: Polska,Finanse
Oceń artykuł:
zobacz ranking »
51%
49%
Komentarze (5)
Autor
Zaloguj się i komentuj pod swoim nickiem, jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
Treść
Obrazek
Podaj kod
 
toms
2019-03-25(20:08:24)
Oszuści. Nic nie płacą. Wszystko anulują. Najgorszy cashback jaki istnieje.

kokusia
2016-11-28(00:08:13)
Ja z planetplusa korzystałam długo, po pierwszej wypłacie równej 160 parę złotych zbierałam kolejne cashbacki aż uzierało się około 400zł i oczywiście nic nie jest do wypłacenia bo rzekomo "korzysta Pani z innego programu lojalnościowego" a nie korzystałam i robiłam wszystko jak zwykle wg. instrukcji - ZAWSZE. Teraz nie mogę odzyskac cashabacków a planetplus zasłania się tajemnicami że nie mogą mi powiedzieć jaki to rzekomo drugi program. Mataczenie na całego. Oczywiście zaczęłam szukać innych programów i znalazłam: Giving assistant, już wypłaty pierwsze poszły, ktoś zawsze online na chacie dosłownie czeka aż o coś zapytam. W planetplus obsługa klienta niemiła i niepomocna ! klikajcie: https://givingassistant.org/?rid=ft9GTcJB5E

DO_Lukasz
2016-05-06(11:35:16)
Możesz powiedzieć coś więcej? Jakoś nie chce mi się wierzyć w oszustwo, ja wypłaciłem już dobrych kilkaset złotych i jest ok?

maciej
2016-01-07(15:07:13)
korzystam z portalu od dluzszego czasu i jestem bardzo zadowolony. Kilkaset sklepow w jednym miejscu i zwrot kasy za wydane pieniadze. Polecam!

Lukasz
2015-10-27(17:29:30)
Brawo za promocję oszustów!!!!! Ludzie, nie dajcie się nabrać na PlanetPlus!

Copyright © ForumBiznesu.pl 2012-2019 - Design & Engine - portale internetowe - FineCMS.pl
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.