Czerpiemy z każdej kropli !

Zbiorniki na wodę deszczową DELFIN RAIN pomagają zmniejszyć zużycie wody w przeciętnym gospodarstwie domowym do 30%. To niebagatelna oszczędność zważywszy na zwiększające się ceny wody, wynikające z rosnących kosztów jej wydobycia i uzdatnienia.

Oferowane przez Delfin zbiorniki mogą być częścią systemu do nawadniania ogrodów czy zasilania domowych i gospodarczych instalacji sanitarnych. Zapotrzebowanie terenu obejmuje jedynie powierzchnię potrzebną do posadowienia zbiornika lub - w przypadku braku kanalizacji - powierzchnię studni chłonnej czy drenażu rozsączającego.

delfinrain__2_700

Zbiorniki wykonane są z wysokiej jakości polietylenu metodą formowania rotacyjnego, co gwarantuje ich stuprocentową szczelność. Umożliwiają gromadzenie i przechowywanie deszczówki, którą można wykorzystać do spłukiwania toalety, mycia samochodu czy podlewania ogrodu. Woda z rynny jest odprowadzana systemem rur bezpośrednio do wlotu zbiornika. Dzięki podwójnemu systemowi filtracji zostaje pozbawiona zanieczyszczeń organicznych i za pomocą odpowiednio dobranej pompy pływakowej lub ciśnieniowej zostaje dostarczona do punktu czerpalnego (np. kranu ogrodowego). W przypadku kiedy zbiornik trzeba umieścić głęboko pod powierzchnią, stosuje się dodatkowe nadstawki.
Dostępne standardowe pojemności: 3 000 – 5 000 litrów. Większe pojemności możliwe na indywidualne zamówienie.
 

Zbiorniki DELFIN RAIN objęte są 10-letnią gwarancją.

Więcej informacji: www.delfin-polska.pl

 Zbiornik DELFIN RAIN- przekrój
 

                   

Tagi:
Oceń artykuł:
zobacz ranking »
50%
50%
Copyright © ForumBiznesu.pl 2012-2019 - Design & Engine - portale internetowe - FineCMS.pl
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.