Najlepszy system płatności może być tylko 1 – Transferuj.pl

 

2015-08-27-quality-international_1_665

 

Transferuj.pl wprowadza nową jakość na rynek usług płatniczych w sektorze eCommerce. System oferuje największą liczbę i różnorodność metod płatności na rynku – ponad 150 sposobów finalizowania transakcji. Ofertę uzupełniają nagradzana Zintegrowana Bramka Płatności Kartą, pełna obsługa transakcji mobilnych (kody QR i BLIK) oraz narzędzie do zbiórek i płatności grupowych – serwis eHat.me.

 

Wkrótce pojawi się również szereg kolejnych metod płatności, narzędzi oraz funkcjonalności. Dzięki temu właściciele przedsiębiorstw sprzedający swoje produkty i usługi online będą mogli rozwijać swoją działalność, zwiększać zaufanie i satysfakcję konsumentów oraz osiągać wyższe zyski.


Transferuj.pl rozpoczęło swoją działalność w 2009 roku krusząc dotychczasowy oligopol. System szybko zdobył uznanie przedsiębiorców dzięki znakomitym warunkom, profesjonalnej obsłudze i dynamicznemu rozwojowi technologicznemu powalającym błyskawicznie integrować nowe metody płatności.


System płatniczy Transferuj.pl, jako pierwszy na rynku, już w 2010 roku wprowadzał Panel Transakcyjny w technologii RWD umożlwiający wygodną zapłatę na urządzeniach mobilnych. W następnych latach firma dołączyła do Polskiej Organizacji Niebankowych Instytucji Płatności, nawiązała współpracę z międzynarodową korporacją finansową Elavon oraz została współzałożycielem Izby Gospodarki Elektronicznej. Transferuj.pl było wielokrotnie nagradzane i wyróżniane w branżowych konkursach w tym m.in.: Ekomersy (lata 2012, 2013, 2014), Innowacyjna Wielkopolska, Mobile Trends Awards i Innowacja 2012.

 

1_665

 

Ostatnie 1,5 roku to okres niezwykle intensywnego rozwoju systemu we wszystkich obszarach działalności. Wprowadzono między innymi obsługę Premium SMS, płatności odroczone, narzędzie do płatności grupowych i zbiórek pieniężnych eHat.me oraz zwiększono liczbę dostępnych metod finalizowania transakcji do ponad 150.


Transferuj.pl jest liderem technologicznym w Polsce oferującym największą liczbę i różnorodność kanałów zapłaty. System zapewnia najwyższe standardy jakości i bezpieczeństwa potwierdzone uznanymi certyfikatami w tym PCI DSS Level 1. Krajowy Integrator Płatności S.A., właściciel marki Transferuj.pl posiada status krajowej instytucji płatniczej i podlega pod nadzór Komisji Nadzoru Finansowego oraz co roku przechodzi audyt i badanie biegłego rewidenta.

Więcej informacji: https://transferuj.pl/o-firmie

 

Na rynku dostępne jest wiele rozwiązań płatniczych i wybór optymalnego narzędzia może w pierwszej chwili wydawać się skomplikowany. Z pomocą przychodzą jednak twarde dane, które jasno pokazują wyraźną przewagę nad konkurencją.


Najwięcej metod płatności

152 metody płatności w tym ponad 110 banków obsługiwanych w ramach natychmiastowego i niezwykle wygodnego e-transferu. Największa liczba metod płatności umożliwia swobodny wybór ulubionej metody finalizowania transakcji, podnosi zaufanie i poziom satysfakcji oraz zachęca do dokonania ponownych zakupów i poprawia współczynnik konwersji. Wszystko to przekłada się na większą sprzedaż, pozwala dotrzeć do nowych grup Klientów oraz osiągać wyższy zysk.

Więcej informacji: https://transferuj.pl/aktualnosci/2015/08/20/ponad-150-metod-platnosci-w-transferuj-pl

 

3_665

 

Zintegrowana Bramka Płatności Kartą

Zintegrowana Bramka umożliwia dokonywanie płatności kartą bezpośrednio w obrębie sklepu. W przeciwieństwie do konkurencyjnych rozwiązań, Klient nie jest przekierowywany na dalsze strony pośredników płatności. Ma to szczególne znaczenie na polskim rynku, gdzie popularność i zaufanie do używania kart znacząco odbiega od innych, rozwiniętych rynków. Zapłata w Zintegrowanej Bramce przebiega szybciej, wygodniej i pewniej niż w przypadku innych rozwiązań kartowych.

Film: https://vimeo.com/128778141


Bramka oferuje dodatkowo szereg niezwykle przydatnych funkcjonalności w tym automatycznie uzupełnienie danych i możliwość zapamiętania karty. Dzięki temu narzędziu możliwa jest zapłata jednym kliknięciem za pomocą karty – ponieważ wszystkie dane są już zapamiętane, Klient musi jedynie potwierdzić transakcję. Drugim sposobem na wykorzystanie tej technologii jest sprzedaż abonamentów dzięki płatnościom cyklicznym. Dostarczone oprogramowanie pozwala w elastyczny sposób dostosować ustawienia płatności do potrzeb. Sprzedaż abonamentów otwiera wiele nowych możliwości przed właścicielami sklepów, jak rozwój dotychczasowego modelu biznesowego czy dodatkowe zasoby inwestycyjne.

Więcej informacji: https://transferuj.pl/platnosci-karta/zintegrowana-bramka


Pełna obsługa płatności mobilnych – QR i BLIK

 

2015-08-27-quality-international_3_665

 

Transferuj.pl jest jedynym system płatniczym na rynku oferującym pełną obsługę płatności mobilnych. Wiele badań i raportów w tym m.in.: Criteo “Q1 2015 State of Mobile Commerce”, Deloitte „2015 TMT Predictions” czy Adyen „Mobile Payments Index” wskazuje dynamicznie rosnąca popularność zakupów mobilnych. Klienci sklepów obsługiwanych przez Transferuj.pl mogą płacić poprzez kody QR, system BLIK oraz Premium SMS.


Płatność kodem QR to najszybszy i najwygodniejszy sposób płatności na rynku. Aby z niego skorzystać wystarczy zeskanować wygenerowany kod QR za pomocą aplikacji mobilnej swojego banku i potwierdzić transakcję. Zapłata nie wymaga uzupełniania danych do przelewów oraz eliminuje możliwość pomyłki.

Proces został przedstawiony na filmie: https://vimeo.com/128778143

 

2_665

 

Podstawową zaletą tego rozwiązania dla właścicieli sklepów jest udostepnienie Klientom dodatkowej, przystosowanej do ich potrzeb metody płatności. Szersze jej wykorzystanie umożliwia popularyzację zakupów mobilnych i wzrost efektywności segmentu mCommerce. Płatność kodem QR jest automatycznie dostępna dla wszystkich Odbiorców Płatności systemu Transferuj.pl – nie są wymagane żadne dodatkowe integracje. Transferuj.pl jest jedynym system płatniczym na rynku, który umożliwia te metodę finalizowania transakcji.

Więcej informacji: https://transferuj.pl/platnosci-mobilne/platnosci-qr


W Transferuj.pl możliwa jest również łatwa i wygodna zapłata przez system BLIK. BLIK to stworzony przez Polski Standard Płatności system płatności mobilnych, który pozwala milionom użytkowników telefonów na: płacenie w sklepach, wypłacanie telefonem gotówki w bankomatach oraz dokonywanie płatności w internecie.


System wykorzystuje wygodny i bezpieczny sposób płatności przy pomocy jednorazowych, 6 cyfrowych kodów zapewniając najlepsze standardy dokonywania zapłaty.

Więcej informacji: https://transferuj.pl/platnosci-mobilne/blik


Biblioteki mobilne

Dzięki bibliotekom mobilnym możesz zintegrować płatności przez Transferuj.pl w obrębie Twojej aplikacji. Klienci nie muszą otwierać przeglądarki dzięki czemu płatność jest bezpieczna i przebiega szybciej. Błyskawiczne płatności w Transferuj.pl umożliwiają natychmiastową realizację zamówienia zapewniając większą satysfakcję Klienta zarówno z zakupu jak i z korzystania z Twojej aplikacji mobilnej.


Gotowe biblioteki mobilne to oszczędność czasu i pieniędzy w stosunku do tworzenia własnych rozwiązań – nie musisz angażować jakichkolwiek środków do rozwoju funkcjonalności Twojej aplikacji.

Więcej informacji: https://transferuj.pl/platnosci-mobilne/biblioteki-mobilne

 

Serwis eHat.me – narzędzie do zbiórek pieniężnych w sieci oraz płatności grupowych

 

2015-08-27-quality-international_2_665

 

Serwis umożliwia organizowanie zbiórek pieniężnych (prywatnych i publicznych), a następnie dokonywanie wpłat przez użytkowników. Po zebraniu potrzebnych środków można dokonywać zakupów w sklepach internetowych, przeznaczyć je na realizację wspólnych planów lub rozliczyć się za wcześniejsze wydatki.

Animacja ilustrująca działanie serwisu: https://www.youtube.com/watch?v=eg6BpZ0OSm4


Dzięki eHatowi w Twoim sklepie zwiększysz sprzedaż. eHat to wyższa wartość koszyka i obroty. Serwis eHat.me umożliwia promocję, pozyskanie większej ilości Klientów i wygodną płatność.

Więcej informacji: https://ehat.me/page/program-partnerski

 

Płatności międzynarodowe

Transferuj.pl wspiera Sprzedawców pragnących oferować swoje produkty i usługi na całym świecie. Międzynarodowi Klienci mogą zapłacić przy użyciu kart płatniczych, PayPal, przelewów w euro – SEPA oraz standardowych bankowych przelewów międzynarodowych. Dzięki temu możliwa jest płatność z każdego kraju i w każdej walucie umożliwiając globalną sprzedaż i docieranie do nowych grup Klientów.

Więcej informacji:

https://transferuj.pl/przyjmuj-platnosci-globalnie


Rozwiązania dedykowane i korporacyjne

Jeżeli potrzebujesz dedykowanych rozwiązań płatniczych, które będą doskonale dopasowane do specyfiki Twojej działalności, Transferuj.pl dostarczy Ci narzędzia, dzięki którym będziesz mógł skutecznie realizować nawet najbardziej zaawansowane modele biznesowe. Z myślą o największych Odbiorcach Płatności, którzy przyjmują duże ilości wpłat od swoich stałych Klientów stworzony został System Zasileń Kont Wirtualnych „SZKWał”. System otrzymał nagrodę Innowacja 2012 i jest z powodzeniem stosowany w zakładach bukmacherskich oraz wypożyczaniu rowerów miejskich.

Jeżeli jesteś zainteresowany dedykowanymi rozwiązaniami, skontaktuj się z nami poprzez formularz:

https://transferuj.pl/kontakt/formularz-kontaktowy

 

Łatwa integracja

Transferuj.pl udostępnia dziesiątki gotowych modułów i wtyczek, dzięki którym możesz dokonać szybkiej integracji systemu płatności ze swoim sklepem w ramach najbardziej popularnych platform sklepowych. Dzięki temu można łatwo i szybko zintegrować najlepszy system płatności bez dodatkowych kosztów na implementację.

 

System Transferuj.pl zapewnia również profesjonalną pomoc techniczną, która pomoże Ci w procesie integracji systemu płatności.

 

Lista obsługiwanych modułów sklepowych: https://transferuj.pl/kontakt/formularz-kontaktowy

 

transferuj_logo_1782

Oceń artykuł:
zobacz ranking »
51%
49%
Komentarze (7)
Autor
Zaloguj się i komentuj pod swoim nickiem, jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
Treść
Obrazek
Podaj kod
 
okorpios
2016-02-23(09:01:59)
13 godzin czekam na zaksięgowanie przelewu, to już druga taka sytuacja w przeciągu 2 tygodni, zero odzewu ze strony Transferuj.

romniczek@wp.pl
2015-09-29(09:37:59)
Śmiało można ich wybierać. Miła odmiana w ecommerce.

Mikołaj WNDS
2015-09-26(22:46:13)
Fakt, na początku nie słyszałem o nich, ale potem było coraz więcej pozytywnych opinii. Sam mam sklep internetowy. Mocno się nad nimi zastanawiam. Jeśli w najbliższym czasie znó powtórzą się problemy w Przelewy24 to zmienię system na ten. Nie znalzałem jeszcze złej opinii.

Mati84
2015-09-25(10:35:02)
 Autor: jaremu
 Treść: Korzystałem z dotpay i przelewy24. Pierwsi to oszuści, a drudzy mieli najgorszy serwis ever. Od 3 miesięcy działam z tym systemem i wszystkie problemy zniknęły. Polecam, bo zależy im obsłudze klienta.
Ja bym jeszcze Payu dorzucił do puli papudroków. Jak jest awaria to nigdy nie jest ich wina. A potem leży i kwiczy całe allegro i sklepy z nimi współpracujące.

jaremu
2015-09-25(10:32:22)
Korzystałem z dotpay i przelewy24. Pierwsi to oszuści, a drudzy mieli najgorszy serwis ever. Od 3 miesięcy działam z tym systemem i wszystkie problemy zniknęły. Polecam, bo zależy im obsłudze klienta.

autor
2015-09-25(09:47:11)
jak można tak naginać rzeczywistość, masakra

tak ....
2015-09-24(21:30:36)
YYY ... ściema, jak zwykle ... artykuł opłacony. Żenada.

Copyright © ForumBiznesu.pl 2012-2019 - Design & Engine - portale internetowe - FineCMS.pl
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.