FinaBay i Net Credit dla studentów

Studenci Uniwersytetu Wrocławskiego oraz Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu mogą wziąć udział w pilotażowej edycji FinaBay Development Program. Organizatorem jest łotewska firma
z sektora usług pozabankowych, specjalizująca się w udzielaniu pożyczek przez internet. Oprócz warsztatów edukacyjnych zostanie przeprowadzony konkurs, w którym studenci mogą wygrać 5 000 Euro. Zadaniem uczestników jest opracowanie idei nowatorskiego rozwiązania z dziedziny FinTech, czyli innowacji w finansach online.


Program skierowany jest do studentów z dobrą znajomością języka angielskiego, którzy chcą sprawdzić swoją kreatywność w obszarze zarządzania czy marketingu usług finansowych online lub wiążą swoją przyszłość zawodową z tym sektorem. Jego celem jest wpieranie nieszablonowego myślenia
i pomoc studentom w płynnym wejściu na rynek pracy. Program obejmuje także warsztaty z miękkich kompetencji, które zostaną przeprowadzone przez ekspertów FinaBay oraz Net Credit.

finabay_i_net_credit_dla_studentw_m_1024

Młodzi ludzie są innowacyjni. Chcemy wspierać i stymulować ich do rozwoju oraz realizowania swoich pomysłów. To z myślą o nich zdecydowaliśmy się na uruchomienie pilotażowej wersji międzynarodowego programu edukacyjnego. Równolegle zostanie on zrealizowany także na wybranych uniwersytetach na Łowie i w Gruzji – mówi Ieva Ozoliņa-Bērziņa, dyrektor marketingu Grupy FinaBay. – Pomysł na pracę konkursową odnosi się do działalności naszej firmy. Zadanie może prezentować zarówno pomysł projektu aplikacji mobilnej, jak również platformy finansowej, która będzie miała realny wpływ na jakość życia konsumentów. Przesłanie prac konkursowych jest możliwe poprzez dedykowaną stronę internetową www.finabay.com/fdp od 16 listopada do 29 grudnia br. – wyjaśnia Ozoliņa-Bērziņa.

W Polsce w ramach Grupy FinaBay działają dwie marki. W 2011 roku łotewska firma rozpoczęła działalność pod szyldem Net Credit, a w 2013 r. koncern uruchomił firmę INCREDIT – pierwszą na rynku ofertę pożyczki z możliwością spłaty w ratach. FinaBay posiada obecnie oddziały, w sześciu krajach Europy: Łotwie, Polsce, Czechach, Rosji, Danii i Gruzji. Na przestrzeni kolejnych miesięcy wchodzi na dwa nowe rynki: Hiszpanii i Meksyku.

 

***

netcredit_logo_960FinaBay (w Polsce działająca pod szyldem Net Credit oraz INCREDIT) to międzynarodowa firma z siedzibą na Łotwie, specjalizująca się w udzielaniu pożyczek krótkoterminowych przez Internet. Zatrudnia ponad 300 pracowników na rynku polskim, gruzińskim, rosyjskim, duńskim, czeskim oraz łotewskim. Łączny kapitał udzielonych pożyczek przekracza 130 mln EUR. Net Credit rozpoczęło swoją działalność w Polsce na początku grudnia 2011 roku. Firma jest członkiem Związku Firm Pożyczkowych, oraz aktywnym promotorem Kodeksu Dobrych Praktyk, tym samym wspierając uczciwe i bezpieczne pożyczanie. Więcej informacji o firmie i usługach na stronie internetowej www.netcredit.pl oraz www.finabay.com. 

 

 

 

  

 

Tagi:
Oceń artykuł:
zobacz ranking »
50%
50%
Copyright © ForumBiznesu.pl 2012-2019 - Design & Engine - portale internetowe - FineCMS.pl
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.