Atlas - przyjazny fachowcom od wielu lat


Firma Atlas od 25 lat dokłada wszelkich starań, by dostarczać swoim klientom najwyższej jakości produkty chemii budowlanej w Polsce. Stale wyznacza też trendy w branży, systematycznie udoskonalając technologię i wprowadzając do oferty nowości, dzięki czemu obecna jest niemal na każdym placu budowy czy remontu. Rokrocznie zyskuje też uznanie wśród wykonawców, czego ostatnim przykładem jest przyznany jej ponownie tytuł Budowlana Marka Roku.

 

reklama_baner_500_01

 

Aktywną współpracę z rynkiem i dostarczanie najwyższej jakości produktów doceniają przede wszystkim fachowcy. W prestiżowym plebiscycie na Budowlaną Markę Roku, to właśnie firma Atlas została uhonorowana tytułem najlepszej marki w kategorii Open. Atlas jest również Marką Przyjazną Fachowcom, którzy jako „złoty”, czyli największy, ocenili jej wkład i zaangażowanie, przyznając firmie tegoroczne wyróżnienie. Atlas najwyżej oceniony został także w kategorii Marka, z którą współpraca układa się najlepiej, a na miejscu drugim w kategorii Najlepszy Program Lojalnościowy.budowlana_marka_logo_2871

Organizowany już po raz dwunasty przez ASM – Centrum Badania i Analiz Rynku – ranking Budowlana Marka Roku jest jedynym w Polsce corocznym projektem badawczym o tak szerokim zasięgu. Prezentuje wyniki oparte o autentyczne wskazania rynku i pozwala wyłaniać marki budowlane cieszące się największą popularnością i zaufaniem wykonawców. Dzięki klasyfikacji, tworzonej w oparciu o analizę wyników ogólnopolskich badań ankietowych, ranking Budowlana Marka Roku jest unikalny, niezależny i najbardziej miarodajny.

Nie tylko najlepsza, ale też super


Marka Atlas jest sztandarowym przykładem polskiej przedsiębiorczości i kreatywności twórców firmy. Wyróżnia się zakorzenieniem w polskości i partnerskim dialogiem z odbiorcami i użytkownikami jej produktów. Od 2005 r., jako jedna z najlepszych marek biznesowych, zdobywa rokrocznie wyróżnienia Superbrand, świadczące o wyjątkowym wizerunku marki nie tylko w oczach fachowców, lecz także wszystkich Polaków. Równie istotne i będące wyrazem wysokiej wartości oraz pozycji na rynku międzynarodowym są godła i certyfikaty Quality International.

Współpraca z rynkiem

Zajęcie pozycji lidera rynku chemii budowlanej w Polsce, którą Atlas piastuje od wielu lat, nie byłoby możliwe bez aktywnej współpracy z otoczeniem. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom odbiorców, firma wsłuchuje się w potrzeby fachowców i, chcąc dostarczać najwyższej jakości produkty, współpracuje z wykonawcami już od etapu ich projektowania. Doceniając lojalność grup bezpośrednio pracujących w oparciu o produkty firmy, dostarcza także specjalistyczną wiedzę, której źródłami są: portal www.atlasfachowca.pl oraz magazyn „ATLAS fachowca”. Poprzez programy lojalnościowe firma skupia uwagę fachowców i zachęca do aktywności, dzięki którym codzienna praca z jej produktami daje wymierne korzyści również w życiu prywatnym.

Uzupełnieniem przekazywanego rynkowi doświadczenia są także wydawane przez firmę poradniki książkowe. Książka „Standardy prac glazurniczych”, przygotowana pod patronatem Polskiego Zrzeszenia Płytkarzy i we współpracy z Ceramiką Paradyż, Raimondi i WIM, dedykowana jest przede wszystkim wykonawcom prac budowlanych. Wydawnictwo, przygotowane przez ekspertów branży budowlanej, to także źródło wiedzy dla projektantów, handlowców oraz inwestorów poszukujących przydatnych i ciekawych informacji budowlanych.

 

Biuro prasowe firmy Atlas

Tagi:
Oceń artykuł:
zobacz ranking »
53%
47%
Copyright © ForumBiznesu.pl 2012-2019 - Design & Engine - portale internetowe - FineCMS.pl
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.