Złote Godło QI 2016 dla GBS Banku

29 września br. w Warszawie odbyło się Europejskie Forum Jakości oraz X jubileuszowa Gala Programu Najwyższa Jakość Quality International, w trakcie której GBS Bank otrzymał Złote Godło.

Złotym Godłem Quality International nagrodzona została platforma GBS Banku: Integracyjna Szyna Danych. Kapituła Programu, wysoko oceniła i nagrodziła działania związane z zaangażowaniem GBS Banku w doskonalenie procedur zarządzania jakością, a także realizowaniem skutecznej polityki jakości z uwzględnieniem jej roli we wszystkich aspektach działalności.

 

5b8a0493_5760

 Wiktor Lachowicz Wiceprezes Zarządu odbiera nagrodę Najwyższa Jakość QI 2016


Program Najwyższa Jakość Quality International jest przedsięwzięciem, skierowanym do podmiotów, posiadających czytelną politykę jakości w odniesieniu do produktu, usługi lub systemu zarządzania oraz mogących poszczycić się osiągnięciami na najwyższym, światowym poziomie. Program od 10 lat wspiera i inicjuje projakościowe postawy w firmach i instytucjach w naszym kraju. Godło Najwyższej Jakości jest skutecznym elementem budowania przewagi konkurencyjnej. Podczas Gali wręczono nagrody w trzech kategoriach: Produkt, Usługa oraz System Zarządzania. Dziesiąta edycja odbyła się pod patronatem Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości, Polskiego Komitetu Normalizacyjnego oraz Katedry Zarządzania Jakością Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie.Redakcja Forum Biznesu, która jest organizatorem konkursu, stawia przed sobą zadanie ukazania potencjału polskiego rynku i stymulowanie tworzenia nowych wzorów jego jakościowego rozwoju.

Tagi: Polska
Oceń artykuł:
zobacz ranking »
48%
52%
Autor
Zaloguj się i komentuj pod swoim nickiem, jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
Treść
Obrazek
Podaj kod
 
Copyright © ForumBiznesu.pl 2012-2019 - Design & Engine - portale internetowe - FineCMS.pl
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.