Kazar prezentuje nowy koncept salonów

19 października br. na terenie Centrum Handlowego Posnania miała miejsce premiera nowego konceptu salonów KAZAR. Projekt został opracowany przez wybitnego włoskiego architekta, który połączył charakterystyczny dla marki, pełen elegancji i luksusu styl z nowoczesnymi rozwiązaniami w architekturze wnętrz.

 

Drugi salon po spektakularnej  metamorfozie został otwarty  w nowej lokalizacji w Galerii Krakowskiej. Kolejne już wkrótce na terenie całego kraju.Szlachetna elegancja, nowoczesny design, wyznaczanie trendów - to skojarzenia, które przywołuje marka Kazar w opinii  klientów. Wychodząc naprzeciw ich oczekiwaniom zaprezentowano nowy koncept aranżacji salonów, który nie tylko oddaje ducha marki, ale może konkurować z najlepszymi butikami ekskluzywnych marek na świecie. Autorem projektu jest wybitny włoski architekt.„Postanowiliśmy zmienić wystrój salonów i pójść z duchem czasu. Przestronność, intuicyjność aranżacji, ponadczasowe kolory szlachetnego złota i ciepłego brązu, klimatyczne oświetlenie i wykorzystanie multimediów – to wszystko pozwala przenieść naszych klientów do ekskluzywnego świata mody z najwyższej półki” – mówi Anna Wierzbicka, Dyrektor Marketingu Kazar. „Wykorzystanie najnowszych technologii takich jak ekrany z aktywnym przekazem wizualnym w postaci filmów i prezentacji najnowszej kolekcji oraz e-kiosków ułatwiających proces zakupowy to duży krok w rozwiązaniach Visual Merchandisingowych topowych marek na świecie. Cieszę się, że możemy je od dziś oferować klientom Kazar”- dodaje.Zmiany w wystroju aranżacji i nowa koncepcja salonów Kazar mają oddać to co dla marki najważniejsze, czyli wyznaczanie trendów, najwyższa jakość materiałów, elegancja i niekwestionowane poczucie luksusu. Premiera nowego konceptu miała miejsce niedawno w Poznaniu na terenie Centrum Handlowego Posnania, a drugie otwarcie odbyło się w Galerii Krakowskiej. Kolejne efekty wspaniałej metamorfozy salonów już niebawem w największych miastach Polski.


Oceń artykuł:
zobacz ranking »
52%
48%
Autor
Zaloguj się i komentuj pod swoim nickiem, jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
Treść
Obrazek
Podaj kod
 
Copyright © ForumBiznesu.pl 2012-2019 - Design & Engine - portale internetowe - FineCMS.pl
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.