TXM textilmarket nagrodzony!

txm_logotyp_1418 

TXM oferuje szeroką gamę towarów dobrej jakości w bardzo dobrej cenie, dając tym samym  Klientom poczucie racjonalnie wykorzystanej okazji. TXM sprzedaje krótkie serie produktów, dzięki czemu każdego dnia Klient ma  nowe, interesujące go produkty z asortymentu odzieży damskiej, męskiej, dziecięcej i niemowlęcej, a także bieliznę, dodatki, galanterię oraz duży wybór asortymentu z działu dom.

 

 

TXM to ponad 400 dyskontów zlokalizowanych na terenie całego kraju oraz za granicą. Asortyment sklepów jest ciągle poszerzany, tak aby Klienci zawsze znaleźli modne w danym sezonie ubrania oraz dodatki jak również niezbędne tekstylia domowe i artykuły gospodarstwa domowego.  
TXM prowadzi sprzedaż internetową przez e-sklep www.txm24.pl.


txm_textilmarket_1_1600_01

 

Właścicielem sieci jest należąca do grupy Redan S.A. firma TXM S.A. Przedsiębiorstwo działa na terenie całego kraju oraz w Czechach, na Słowacji i w Rumunii. Pod koniec roku 2016 Spółka zadebiutowała  na GPW.

dm_2017__logo_300_dpi_small_365_02

 

 

W tym roku sieć TXM textilmarket została wyróżniona tytułem Dobra Marka 2017- Jakość, Zaufanie, Renoma w ósmym, ogólnopolskim plebiscycie najlepszych, cieszących się największym zaufaniem marek w Polsce.

Copyright © ForumBiznesu.pl 2012-2019 - Design & Engine - portale internetowe - FineCMS.pl
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.