Rok 2017 w Agram pod znakiem zmian

Agram S.A., polski producent mrożonek warzywnych i owocowych z Lublina przygotował szereg nowości w zakresie produktów i opakowań.

Wraz z nadejściem 2017 roku Agram zmienia się, podnosząc jakość zarówno produktów, jak i opakowań. Zmieniony został nie tylko wizerunek, ale również odświeżony został logotyp firmy. Nowe opakowania mają przede wszystkim na celu lepszą identyfikację produktów w sklepach, poprzez lepsze, nowoczesne wzornictwo. Samo opakowanie jest teraz trwalsze, a swymi kolorami i jakością wyróżnia produkty spośród innych marek.

Rozpoczęła się już intensywna promocja nowych opakowań w prasie branżowej, w mediach społecznościowych oraz w telewizyjnej kampanii informacyjnej.
    
Mrożonki Agram wytwarzane są wyłącznie z naturalnych warzyw i owoców, dostarczanych przez sprawdzonych plantatorów i firmy skupowe, głównie z regionu Lubelszczyzny, słynącej z czystych ekologicznie terenów uprawnych. Zarówno poszczególne składniki, jak i wyroby gotowe są poddawane regularnej kontroli przez Zakładowy Dział Kontroli Jakości, jak również przez zewnętrzne laboratoria akredytowane zgodnie z wewnętrznym Harmonogramem Kontroli i Badań wdrożonym w spółce Agram. Mieszanki produkowane są nie tylko zgodnie z wewnętrznymi procedurami, ale także instrukcjami systemów HACCP i ISO 22000 oraz standardami IFS i BRC, których poprawna realizacja jest corocznie sprawdzana poprzez liczne wewnętrzne i zewnętrzne audyty. Firma posiada Certyfikat Codex Alimentarius, Certyfikat koszerności, Certyfikat Produkcji Ekologicznej oraz Certyfikat GOST (certyfikat zgodności z normami i wymogami Federacji Rosyjskiej), które jednoznacznie świadczą o tym, że Agram stawia przede wszystkim na jakość swoich produktów.
 
Partnerzy handlowi spółki mogą liczyć na szeroką ofertę owoców i warzyw, dowolność formy konfekcjonowania (od pojedynczych paczek, po kilkusetkilogramowe opakowania), możliwość realizowania zamówień specjalnych, a przede wszystkim na elastyczne i indywidualne podejście do każdego kontrahenta.

Tagi: Polska
Oceń artykuł:
zobacz ranking »
50%
50%
Autor
Zaloguj się i komentuj pod swoim nickiem, jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
Treść
Obrazek
Podaj kod
 
Copyright © ForumBiznesu.pl 2012-2019 - Design & Engine - portale internetowe - FineCMS.pl
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.