Blaty kuchenne Franke – swoboda w kreowaniu kuchennej przestrzeni

Często nie zdajemy sobie sprawy, jakim niezbędnym, domowym urządzeniem jest bateria kuchenna. Dobrze zaprojektowana i wyprodukowana z wysokiej jakości materiałów służy przez lata, nieustannie asystując w codziennych, kuchennych czynnościach. Bez niej nie jest możliwe ani samo gotowanie, ani sprzątanie dlatego warto świadomie wybrać model idealny.

 

Bateria SIN PULL-OUT jest referencyjnym modelem szwajcarskiej marki KWC, której produkty sprzedawane są w 50 krajach świata. Projektanci KWC uważają, że dobre wzornictwo zmienia doskonałość w perfekcję, a dążenie do niej jest częścią ich codziennej pracy. Estetyczna forma jest nie tylko najlepszą zapowiedzią funkcjonalności, jakie oferuje produkt, ale przede wszystkim sprawia, że codzienne korzystanie z takiego urządzenia jest przyjemne i potrafi zachwycać od nowa.


Bateria KWC SIN PULL-OUT to jednak znacznie więcej niż design w eleganckiej, chromowej obudowie zainstalowana została innowacyjna ceramiczna głowica 35 mm, która , nie tylko zapobiega nieszczelnościom, ale też pozwala na szybką regulację strumienia wody. Opatentowany przez producenta perflator Neoperl® Cache® znacząco podnosi oszczędność wody, której przepływ wynosi  8 l/min. Montaż mieszacza z prawej lub lewej strony pozwala na swobodą aranżację bateriiw każdej kuchennej przestrzeni, a wyciągana wylewka o długości węża 50 cm umożliwia wygodne mycie dużych naczyń.


Marka KWC, która od 2013 roku należy do koncernu Franke, nie tylko w Szwajcarii jest synonimem najwyższej staranności w projektowaniu i produkcji baterii kuchennych, a model SIN PULL-OUT to wyraz szacunku dla wody -najcenniejszego zasobu naszej planety.


Więcej informacji: http://franke-media.pl/bateria-kuchenna-kwc-sin-pull-out-szwajcarska-formula-wzornictwa-i-innowacji/

Oceń artykuł:
zobacz ranking »
47%
53%
Autor
Zaloguj się i komentuj pod swoim nickiem, jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
Treść
Obrazek
Podaj kod
 
Copyright © ForumBiznesu.pl 2012-2019 - Design & Engine - portale internetowe - FineCMS.pl
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.