Dary Natury wyróżnione w prestiżowym rankingu „Lubię bo polskie”

Kolejne wyróżnienie dla firmy Dary Natury. W rankingu Polskiego Radia „Lubię, bo polskie”, firma otrzymała nagrodę za „Najlepszy polski produkt ekologiczny 2017”.


Dary Natury to firma z wieloletnią tradycją i ugruntowaną pozycją na polskim rynku produktów ekologicznych. Jest jednym z liderów rodzimego rynku, ale też coraz śmielej działa na rynkach zagranicznych. Praca i wysiłki firmy po raz kolejny zostały docenione w prestiżowym rankingu Polskiego Radia. W rankingu „Lubię, bo polskie” nagrodzona została ekologiczna pasta różano-paprykowa Dary Natury, za jej wyjątkowy smak, skład i aromat.


Najważniejszym celem zorganizowanego przez Polskie Radio S.A. Rankingu „Lubię, bo polskie jest promowanie polskich produktów i usług, a także wspieranie rodzimych przedsiębiorców, których praca, talent i zaangażowanie stoją u podstaw sukcesu krajowej gospodarki. Kampania informacyjna konkursu ma rozniecać patriotyzm gospodarczy Polaków, w tym postawy, które sprzyjają nabywaniu produktów w sposób uwzględniający miejsce ich pochodzenia – słuchacze Polskiego Radia dowiadują się dzięki niej, w jakiej mierze zakup polskich produktów i korzystanie z usług polskich przedsiębiorców wpływają na koniunkturę gospodarczą oraz jak przekłada się to na wymierne korzyści dla społeczeństwa. Patronatem honorowym ranking objęło Ministerstwo Rozwoju.


Dary Natury to firma działająca w branży zielarskiej oraz zdrowej żywności. Położona jest w południowej części województwa podlaskiego, w powiecie siemiatyckim, w małej, ukrytej wśród lasów wiosce Koryciny. Rejon wokół firmy charakteryzuje się wyjątkową lesistością oraz zróżnicowaniem terenu. Warunki te sprzyjają występowaniu dużej ilości roślin, które są zbierane jako surowiec zielarski. W tej okolicy od wielu pokoleń istnieje również tradycja zbierania roślin zielarskich ze stanu naturalnego.

7_880_02

www.darynatury.pl

Oceń artykuł:
zobacz ranking »
56%
44%
Autor
Zaloguj się i komentuj pod swoim nickiem, jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
Treść
Obrazek
Podaj kod
 
Copyright © ForumBiznesu.pl 2012-2019 - Design & Engine - portale internetowe - FineCMS.pl
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.