EKOLOGICZNE HERBATY Z GÓR CEJLONU W PODLASKIEJ FIRMIE DARY NATURY

Producent ekologicznej żywności, firma Dary Natury, wprowadza na rynek cejlońskie herbaty ekologiczne. W ofercie pojawia się cała seria herbat liściastych; biała, czarna oraz zielona. W większości są to mieszanki z dodatkiem ziół, owoców i kwiatów zbieranych w Polskich gospodarstwach.

 

Podczas wizyty na Sri Lance przedstawiciele firmy Dary Natury mieli możliwość odwiedzenia ekologicznych plantacji herbaty i certyfikowanych zakładów przetwórczych.


Nasza firma ma już ponad 27 lat doświadczenia w branży ekologicznych surowców zielarskich i rodzime zioła są nam dobrze znane. Jednak jeśli chodzi o herbaty, dopiero wprowadzamy je do naszej oferty. Dbając o najwyższą jakość surowców i starając się wciąż poszerzać wiedzę w zakresie ekologicznych produktów i metod uprawy, postanowiliśmy poszukać informacji u samego źródła i znaleźć najlepsze możliwe surowce. Doskonałą okazją do tego była wizyta na Sri Lance, która jest kolebką herbaty cejlońskiej.- mówi właściciel firmy, Mirosław Angielczyk.


Czarna i zielona herbata pochodzą z liści tej samej rośliny Camellia sinensis - różnica wynika jedynie ze sposobu produkcji. Podczas gdy czarna herbata jest podsuszana, rolowana, fermentowana i suszona, zieloną parzy się i formuje bez procesu fermentacji. Na Sri Lance powstała również specjalna odmiana herbaty zwana białą, srebrną lub złotą. Do jej produkcji wykorzystuje się stożki wzrostu drzewa herbacianego.


Od naszej wyprawy na Sri Lankę, w poszukiwaniu najwyższej jakości herbat ekologicznych, minęło już prawie 8 miesięcy. Z ogromną starannością przygotowywaliśmy produkty które od dzisiaj będą mogły pojawić się w Państwa domach. – zaznacza Mirosław Angielczyk.


7_880_03

Oceń artykuł:
zobacz ranking »
49%
51%
Autor
Zaloguj się i komentuj pod swoim nickiem, jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
Treść
Obrazek
Podaj kod
 
Copyright © ForumBiznesu.pl 2012-2019 - Design & Engine - portale internetowe - FineCMS.pl
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.