Relacja z Gali Polish Project Excellence Award

22 października 2015 w Hotelu Marriott w Warszawie odbyła się Gala Polish Project Excellence Award. Podczas wydarzenia wyłoniono Zwycięzcę Konkursu na najlepiej zarządzany projekt w Polsce w roku 2015. Wydarzenie było poprzedzone spotkaniem VIP-ów, w którym udział wzięli między innymi przedstawiciele strategicznych partnerów biznesowych IPMA Polska, przedstawiciele Finalistów Konkursu oraz Kierownicy Zespołów Asesorów oceniający tegoroczne projekty.

    

Na Galę Polish Project Excellence przybyło 140 gości, a wśród nich znaleźli się przedstawiciele organizacji Finalistów, Goście Specjalni oraz Uczestnicy Konferencji IPMA Polska. Po oficjalnym powitaniu Gości wręczony został Atlas P
7_300roject Managementu. Nagrodę za propagowanie idei project managementu w środowisku naukowym oraz integrowanie nauki i biznesu poprzez inicjowanie międzyuczelnianych projektów naukowo-badawczych i szkoleniowych w zakresie zarządzania projektami, a także za wkład w rozwój Programu IPMA-Student otrzymała dr Joanna Rzempała z Wydziału Zarządzania i Ekonomiki Usług Uniwersytetu Szczecińskiego. Nagrodę wręczył Prezes International Project Management Association Polska, Stanisław Sroka.

 

Grzegorz Dzwonnik, Członek Zarządu IPMA Polska ds. Polish Project Excellence Award zaprezentował proces konkursowy, który przebiega zarówno na poziomie Aplikantów, jak i Asesorów.

8_350 

 

Asesorom oraz Asesorom Wiodącym przyznane zostały dyplomy za działanie w sposób profesjonalny i honorowy w procesie oceny aplikacji zgłoszonej do PPEA 2015. Grzegorzowi Szałajko wręczono dyplom za wkład w rozwój konkursu Polish Project Excellence Award, przede wszystkim za szkolenie kolejnych grup asesorów.    

    
Wyłonienie Zwycięzcy z listy ośmiu tegorocznych Finalistów Konkursu poprzedziły emisje filmów prezentujących projekty, które znalazły się w finale. Członkowie zespołów przedstawiali milowe kroki swoich projektów oraz mówili o ideach, które przyświecały realizacji każdego z nich. Każdy z finałowych projektów bez wątpienia zasługiwał na uznanie. Na podium tegorocznej edycji były jednak tylko trzy miejsca. Statuetki i dyplomy Finalisty otrzymało zatem pięć z ośmiu finałowych firm. W kolejności alfabetycznej są to:

– APR SYSTEM za projekt – Wdrożenie systemu do zarządzania projektami „TM Project”
– Centrum Doradztwa Gospodarczego za projekt – Nowe standardy w zdalnej edukacji – wdrożenie Serwisu eduRoom
– Chemorozruch za projekt – Czyste niebo nad Gdynią – instalacja odsiarczania spalin EC Wybrzeże EDF
– F5 Konsulting za projekt – Wdrożenie i doskonalenie nowoczesnych metod zarządzania w ministerstwach, urzędach centralnych i urzędach wojewódzkich w ramach projektu „Procesy, cele, kompetencje – zintegrowane zarządzanie w urzędzie”
– Tauron Polska Energia za projekt – Rozszerzenie funkcjonalności narzędzia biznesowego Enterprise Project Management
 

Po uhonorowaniu pięciu Finalistów wskazano te najlepsze w tym roku projekty.

 

Brązowym Finalistą Polish Project Excellence Award 2015 została PKP Energetyka za projekt – Modernizacja podstacji trakcyjnej PT Iłowiec w ramach programu „Modernizacja układów zasilania sieci trakcyjnej” linia E-59, odcinek Poznań-Czempiń.
 
   

5_300   6_300


Srebrnym Finalistą Polish Project Excellence Award 2015 została Politechnika Śląska za projekt – Śląska BIO-FARMA. Centrum Biotechnologii, Bioinżynierii i Bioinformatyki.

      

1_300   2_300

 

Zwycięzcą Polish Project Excellence Award 2015 została Grupa Nowy Styl za projekt – Innowacyjne technologie w przemyśle meblarskim – budowa nowoczesnego zakładu produkcyjnego w Nowy Styl Sp. z o.o. oraz wdrożenie innowacyjnych produktów na rynku europejskim.

 

3_350   4_350

 

Wszystkie filmy Finalistów dostępne są TUTAJ.

 

 

Oceń artykuł:
zobacz ranking »
52%
48%
Autor
Zaloguj się i komentuj pod swoim nickiem, jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
Treść
Obrazek
Podaj kod
 
Copyright © ForumBiznesu.pl 2012-2019 - Design & Engine - portale internetowe - FineCMS.pl
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.