Kongres Turystyki Polskiej 2016

 

12-14 października 2016 r. w Świdnicy odbędzie się
Kongres Turystyki Polskiej
,

którego oranizatorem jest Miasto Świdnica, a nasza redakcja współorganizatorem i partnerem medialnym

 

baner690x100_690

 

Program Kongresu>>>

 

 

tpr2016_logo_819      tur2016_logo_819


Podczas ubiegłorocznej Konferencji Przygotowawczej Kongresu Turystyki Polskiej >>>,  zrodziła się idea nagrodzenia najlepszych produktów i usług dedykowanych uczestnikom i organizatorom turystyki w Polsce.

 

Celem programu jest promocja tych usług i produktów z branży turystycznej, które reprezentują najwyższe standardy oraz gwarantują klientom otrzymanie produktu lub usługi na najwyższym poziomie.

 

Podsumowanie konkursu i wręczenie nagród Laureatom odbędzie się podczas Kongresu Turystyki Polskiej w Świdnicy (12-14.10.2016 r.) podczas uroczystej Gali.

 

Laureaci tytułu Turystyczny Produkt Roku / Turystyczna Usługa Roku są zwolnieni z opłat uczestnictwa we wszystkich wydarzeniach Kongresu Turystyki Polskiej (sesje plenarne, satelitarne, imprezy towarzyszące, uroczystości wieczorne).

 

Program Kongresu>>>

 

Podczas Kongresu Turystyki Polskiej odbędzie się także uroczyste podsumowanie programu "Przyjazna Gmina 2016" wraz z wręczeniem nagród najlepszym gminom w Polsce.

 

Podczas uroczystości wręczone zostaną także specjalne nagrody branżowe dla samorządów za osiągnięcia w dziedzinie promocji i rozwoju turystyki na swoim terenie, jak również wybrani Włodarze uhonorowani zostaną tytułem  Prezydent / Burmistrz / Wójt Roku 2016.

 

pg_2016_logotyp_854

 

VIII edycja ProgramuPrzyjazna Gmina 

 

Już po raz ósmy nasza redakcja kieruje zaproszenie do polskich Miast i Gmin do udziału w tym Programie. Ma on na celu wyłonienie najlepszych samorządów w Polsce, wskazanie kierunków rozwoju, a także promocję Gmin w zakresie gospodarczym, społecznym, ekologicznym, turystyczno-przyrodniczym i historyczno-kulturowym. Tytuł „Przyjazna Gmina 2016” zostanie potwierdzony certyfikatem „Przyjazna Gmina 2016". 

 

Promowanie polskich Miast i Gmin jest elementem niezbędnym w tworzeniu ich silnej pozycji konkurencyjnej, zarówno na poziomie ogólnopolskim, jak i europejskim i światowym, a co za tym idzie pożądanego ich obrazu. Program „Przyjazna Gmina” nakreśla pełniejszy obraz przemian, jakie zachodzą w Gminach oraz pozwala na pozyskanie nowych obszarów współpracy w wymiarze międzynarodowym.

 

 

Oceń artykuł:
zobacz ranking »
50%
50%
Copyright © ForumBiznesu.pl 2012-2019 - Design & Engine - portale internetowe - FineCMS.pl
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.