Konferencja PMI Wrocław

Konferencja PMI Wrocław

Psychologia w Biznesie i Zarządzaniu Projektami

21 października 2016


Psychologia w biznesie i zarządzaniu projektami to najnowszy projekt wrocławskiego oddziału PMI, którego celem jest wypełnienie przestrzeni pomiędzy wymianą wiedzy dotyczącą metodyk zarządzania projektami i rozwiązań biznesowych. Przestrzeni dla zespołów projektowych, kierowników projektów, produkt menedżerów, develeperów, branży HR, pracowników działów sprzedaży oraz menedżerów wyższego szczebla. Przestrzeni odpowiedzialnej za implementowanie teorii psychologii w codzienną pracę, motywację, zaangażowanie, eliminowanie złych nawyków oraz elementy perswazji.


Istotą wydarzenia będzie perspektywa człowieka w otoczeniu organizacji, którego definiują postawy, emocje i zachowania. Odpowiemy na pytania jak sprawnie funkcjonować w zmiennym otoczeniu, jak wpływać na wydajność i przede wszystkim jak osiągnąć satysfakcję z pracy. Ze szczególnym naciskiem omówimy komunikację, która stanowi istotną przyczynę porażek wielu projektów oraz niewłaściwych relacji międzyludzkich. Podejmiemy temat biochemii władzy i roli przywództwa. Sprawdzimy czy człowiek jest silniejszy od pączka! ;-) Całość zamknie panel dyskusyjny, który poprowadzi Michał Kasprzyk – organizator TEDxWroclaw!


13576608_275031369523362_876289065_n_851_01

 

Prelegentami będą: trenerzy biznesowi, praktycy zarządzania projektami, psycholodzy z wieloletnim doświadczeniem w kraju i zagranicą. Gościem specjalnym będzie Miłosz Brzeziński- psycholog, trener biznesu, inspirator, certyfikowany coach, autor wielu książek m.in. „Głaskologii”.


Szczegółowe informacje, program wydarzenia, warunki uczestnictwa, lokalizację znajdziesz na www.psychologia.org.pl oraz naszych portalach społecznościowych https://www.facebook.com/PMIWroclaw/

 

ś

Oceń artykuł:
zobacz ranking »
59%
41%
Autor
Zaloguj się i komentuj pod swoim nickiem, jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
Treść
Obrazek
Podaj kod
 
Copyright © ForumBiznesu.pl 2012-2019 - Design & Engine - portale internetowe - FineCMS.pl
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.