Znamy już program Kongresu 590

Województwo Podkarpackie ponownie będzie gościć na Kongresie 590 przedstawicieli wielkiego i małego świata biznesu, polityki, reprezentantów administracji publicznej oraz liczne grono ekspertów. To wyjątkowe w kalendarzu polskich przedsiębiorców wydarzenie odbędzie się 16-17 listopada w Centrum Wystawienniczo-Kongresowym Województwa Podkarpackiego w Jasionce k. Rzeszowa.

 

Głównym celem Kongresu  jest wymiana myśli i doświadczeń na temat szans oraz wyzwań stojących przed polską gospodarką oraz wypracowanie konkluzji na przyszłość. Kongres 590 ma być miejscem, gdzie wreszcie to przedsiębiorcy mają głos, w który wsłuchują się decydenci, by jak najlepiej odpowiadać na potrzeby polskiej gospodarki.

 

Kongres 590 to jedyna w swoim rodzaju impreza dedykowana szerokim rzeszom polskich przedsiębiorców, od start-upów i małych firm, poprzez sektor MŚP, aż do dużych spółek giełdowych Oni wszyscy w swojej codziennej pracy stykają się z wieloma absurdami legislacyjnymi, systemowymi lub brakiem koordynacji między poszczególnymi resortami,     co utrudnia funkcjonowanie całych branż. Dlatego też jednym z głównych celów Kongresu będzie wypracowanie skutecznej formy dialogu między polskim biznesem a ustawodawcami   i administracją publiczną. Kongres 590 to forum praktyków i jedne z niewielu miejsc w Polsce na ich szczery i zdecydowany głos.

 

Wydarzenie podzielone zostanie na siedem bloków tematycznych, w ramach których zaproszeni goście będą uczestniczyć w specjalistycznych panelach – od dwóch do pięciu osób przypadających na jedną dyskusję. Będą to: Branżowa panorama polskiej gospodarki, System podatkowy, Przedsiębiorczość i innowacje, Infrastruktura – krwiobieg polskiej gospodarki, Otoczenie gospodarcze Polski, Sektor MŚP oraz Start-upy.

 

Cieszymy się, że w listopadzie ponownie będziemy mieli okazję spotkać się wśród znamienitych gości oraz licznych przedstawicieli krajowego biznesu i zaprosić do dyskusji na temat dynamicznego rozwoju polskiej gospodarki. Obecnie przyszło nam żyć w erze dużych turbulencji społecznych, gospodarczych oraz geopolitycznych. Wypracowanie trafnych konkluzji na temat przyszłości polskiej gospodarki jest, więc kluczowe, aby Polska wyszła obronną ręką z tej trudnej i skomplikowanej sytuacji w jej bliskim otoczeniu międzynarodowym – zauważył Łukasz Oprawski, Prezes Zarządu Fundacji im. Sławomira Skrzypka, głównego organizatora Kongresu 590.

 

Program Kongresu powstał przy współpracy wielu środowisk eksperckich i naukowych, skupionych wokół czołowych w Polsce think-tanków, takich jak: Instytut Sobieskiego, Fundacja Republikańska, Związek Przedsiębiorców i Pracodawców oraz Polskie Towarzystwo Gospodarcze. Szczegółowy opis bloków tematycznych oraz paneli znajduje się na nowej stronie wydarzenia: www.kongres590.pl

 

Dodatkowych informacji udziela:

Piotr Wdowiak

tel.: + 48 606 303 718

biuroprasowe@kongres590.pl

 

Tagi: Kongres 590,
Oceń artykuł:
zobacz ranking »
57%
43%
Autor
Zaloguj się i komentuj pod swoim nickiem, jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
Treść
Obrazek
Podaj kod
 
Copyright © ForumBiznesu.pl 2012-2019 - Design & Engine - portale internetowe - FineCMS.pl
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.