XXI Ogólnopolskie Targi Pracy już wkrótce

Ponad stu wystawców i tysiące zwiedzających – tak jest co roku w Kielcach, gdzie odbywają się, pod patronatem Ministra Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej, Ogólnopolskie Targi Pracy. Najbliższe już 25 kwietnia w godzinach od 11:00 do 14:30. Firmy zainteresowane udziałem w tym wydarzeniu wciąż mogą zgłaszać swój akces.

 

Tradycja organizacji tego typu imprez w Kielcach ma prawie ćwierć wieku. Pierwszą dużą giełdę zorganizowano tu już w 1994 roku. Od 1998 wzrosła ranga tego wydarzenia, co podkreśliła zmiana nazwy. Od ponad dwudziestu lat brzmi ona: Ogólnopolskie Targi Pracy. Przyjeżdżają tu wystawcy nie tylko z całego kraju, ale i z Austrii, Holandii, Finlandii, Irlandii Północnej, Kanady, Niemiec i Norwegii.


Dla osób, które chcą spotkać się z pracodawcami i przedstawicielami agencji zatrudnienia oraz instytucji szkoleniowych i wsparcia biznesu, wstęp jest bezpłatny. Następuje na podstawie identyfikatora wydawanego bezpośrednio przed wejściem. Chętni mogą też nieodpłatnie dojechać na teren targów specjalną linią komunikacji miejskiej, oznaczoną jako „XXI Targi Pracy”.


Imprezie towarzyszy bogaty program, na który składają się prezentacje, wykłady i warsztaty. W tym roku osoby, które odwiedzą XXI Ogólnopolskie Targi Pracy, będą mogły wziąć udział m.in. w następujących zajęciach:

  • Siła argumentów – trudne pytania pracodawców.
  • „Kto chce, szuka sposobu. Kto nie chce, szuka powodu” – za i przeciw poszukiwaniu pracy (warsztat motywacji).
  • Praca za granicą – co musisz wiedzieć?

 

Podczas konferencji przygotowanej dla biznesu omawiane będą takie kwestie jak: budowanie marki pracodawców w social mediach i profesjonalna selekcja kandydatów.

 

XXI Ogólnopolskie Targi Pracy odbędą się w środę 25 kwietnia 2018 roku w hali G Targów Kielce w godzinach od 11:00 do 14:30. Firmy chcące wziąć w nich udział, mogą zgłaszać swój akces do 18 kwietnia bieżącego roku włączenie. Szczegółowe informacje można znaleźć na stronie internetowej http://mup.kielce.pl/targi.

 

Ogólnopolskie Targi Pracy współorganizują Miejski Urząd Pracy w Kielcach i spółka Targi Kielce S.A. Obie instytucje aktywnie uczestniczył w programie Najwyższa Jakoś Quality International.

Oceń artykuł:
zobacz ranking »
54%
46%
Autor
Zaloguj się i komentuj pod swoim nickiem, jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
Treść
Obrazek
Podaj kod
 
Copyright © ForumBiznesu.pl 2012-2019 - Design & Engine - portale internetowe - FineCMS.pl
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.