Gala finałowa Programu Najwyższa Jakość QI 2013

W piątek, 18 października br. w IBB Andersia Hotel w Poznaniu odbyła się uroczysta gala podsumowująca VII edycję programu Najwyższa Jakość Quality International 2013.

 

To największy w Polsce program projakościowy organizowany przez ForumBinesu.pl i cykl gospodarczy Forum Biznesu w Dzienniku Gazecie Prawnej. Program odbywa się pod patronatem Ministerstwa Rozwoju Regionalnego, Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości i Klubu Polskie Forum ISO 9000.

 

Podstawowym celem konkursu jest promocja instytucji, producentów i usługodawców, a przede wszystkim wytwarzanych przez nich wyrobów i usług o najwyższych parametrach jakościowych, a tym samym zwiększanie ich konkurencyjności na rynku polskim, europejskim i światowym.


Oprócz podnoszenia konkurencyjności, wiarygodności i poprawy wizerunku oraz postrzegania przedsiębiorstwa jako godnego zaufania partnera, udział w programie i zdobycie tytułu to także zwrócenie uwagi rynku i świadomości klientów, że dana firma osiągnęła właściwy poziom w obszarze jakości. Daje klientowi tej firmy pewność, że będzie obsługiwany na odpowiednio wysokim poziomie.


Podczas uroczystej gali, podsumowującej VII edycję Programu zostały nagrodzone podmioty posiadające czytelną politykę jakości, wyłonione w trzech kategoriach:

QI product – produkt najwyższej jakości,

QI services – usługi najwyższej jakości,

QI order – zarządzanie najwyższej jakości

 


Na Gali pojawili się przedstawiciele nagrodzonych w tym roku podmiotów – prezesi i członkowie zarządów, dyrektorzy oraz właściciele firm i instytucji, przedstawiciele jednostek samorządu terytorialnego, starości powiatów, prezydenci, burmistrzowie oraz wójtowie miast i gmin, którzy odebrali Medale i Dyplomy Laureatów QI

 

Zostały wręczone również nagrody specjalne przyznawane trzykrotnym Laureatom Programu – Perły QI. Na Gali obecni byli także przedstawiciele firm i instytucji, którzy z Programem związani są jeszcze dłużej. Niektórzy uczestniczą w konkursie od samego jego początku, a więc w tym roku poddali weryfikacji jakość swoich produktów i usług już po raz siódmy! 

Gala była jednocześnie okazją do spotkania się w elitarnym gronie Liderów QI, wymiany poglądów i dyskusji z przedstawicielami wielu branż gospodarki, samorządu i polityki.

Niebawem startuje kolejna - VIII już edycja programu Najwyższa Jakość Quality Intenational, do którego uczestnictwa wszelkie zainteresowane podmioty serdecznie zapraszamy!

 

Oceń artykuł:
zobacz ranking »
53%
47%
Autor
Zaloguj się i komentuj pod swoim nickiem, jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
Treść
Obrazek
Podaj kod
 
Copyright © ForumBiznesu.pl 2012-2019 - Design & Engine - portale internetowe - FineCMS.pl
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.