Elektroniczna Platforma Nauki

Konferencja „Nowoczesne technologie w medycynie – projekt Elektroniczna Platforma Nauki"

 

15 stycznia 2014r. w Warszawie w Instytucie „Pomnik-Centrum Zdrowia Dziecka” odbędzie się konferencja „Nowoczesne technologie w medycynie – projekt Elektroniczna Platforma Nauki”.

 

Celem konferencji jest podsumowanie działań zrealizowanych w ramach projektu. Podczas wydarzenia prelegenci na poszczególnych sesjach zaprezentują rezultaty projektu oraz korzyści wynikające z wdrożenia platformy w Instytucie „Pomnik-Centrum Zdrowia Dziecka”. 

 

Tematyka sesji naukowych obejmie potrzebę wykorzystania baz danych o pacjentach w nauce; ochronę danych medycznych; przedstawienie aplikacji wspomagających zarządzanie projektami i obiegiem dokumentów oraz zintegrowanej platformy współpracy zespołów naukowych.

 

Ponadto konferencja obejmie zagadnienia dotyczące nowoczesnych technik wideokonferencyjnych w nauce i dydaktyce oraz analizy statystyczne i wizualizację danych.

 

Szczegółowy program został zamieszczony na stronie www.epn.czd.pl w zakładce KONFERENCJA.

W celu zgłoszenia się na wydarzenie uprzejmie prosimy o wypełnienie formularza rejestracyjnego dostępnego także na ww. stronie.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Warunkiem uczestnictwa jest wcześniejsza rejestracja.

Termin nadsyłania zgłoszeń upływa w dniu 10 stycznia 2014 r. 

Serdecznie zapraszamy.

 

 centrum_zdrowia_dziecka_logo_652

 

Organizator:

Biuro projektu EPN

Instytut "Pomnik-Centrum Zdrowia Dziecka"

Al. Dzieci Polskich 20

04-730 Warszawa

konferencja@ipczd.pl 

www.epn.czd.pl

tel. 22 815 77 10

 

 

 

Tagi:
Oceń artykuł:
zobacz ranking »
54%
46%
Copyright © ForumBiznesu.pl 2012-2019 - Design & Engine - portale internetowe - FineCMS.pl
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.